Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Veronika Kopřivová Horoskop Počasí Černobyl

Nejnovější kauzy

Pomůže mu proti Kanadě? Tohle tělo si hýčká hokejový kouč Říha! Jeho kráska ukázala všechno

+ Dalších 13 fotografií
Foto uvnitř
Trenér nároďáku Miloš Říha (60) má na Slovensku milenku, teď tam s našimi hokejisty svádí boj o zlato. Vnadnou Soňu Obšutovou přebral slovenskému reprezentantovi Jaroslavu Obšutovi (43). A že to je skutečně kočička, za kterou se otáčejí i ženy. Dnes mu jistě bude krásná Soňa tou největší oporou, až se večer střetne český hokejový tým s borci z Kanady.

Miloš Říha má skutečně kvalitní sexuální apetit. Obdařenou kočičku Soňu Obšutovou, s níž je dodnes, přebral slovenskému hokejistovi Jaroslavu Obšutovi. S reprezentačním koučem se kráska měla začít scházet už v roce 2011, nevěra ale vyplavala na povrch až o čtyři roky později. Obšutovi se snažili narušenou lásku obnovit a manželství zachránit, nepovedlo se. Dvojice se nakonec rozvedla.

Soňa si nakonec ze dvou mužů vybrala v současnosti velmi úspěšného kouče, který vede český tým úspěšně šampionátem na Slovensku. Dnes mu bude Soňa ostatně jako vždy tou největší oporou, až se český tým postaví ostříleným hochům z Kanady.

A že Soňa je skvostem, na který by byl každý muž pyšný, se můžete přesvědčit v galerii. Trenér Říha má být skutečně na co hrdý, nejen na své svěřence, ale zejména i na svou partnerku, která má tělo bohyně.

Mohlo by vás zajímat

Další články