Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy koronavirus Extra Host (pořad) SuperStar 2020 Tadeáš Zelenka

Nejnovější kauzy

Pomůže mu proti Kanadě? Tohle tělo si hýčká hokejový kouč Říha! Jeho kráska ukázala všechno

Zdroj: archiv
+ Dalších 12 fotografií
Foto uvnitř
Trenér nároďáku Miloš Říha (60) má na Slovensku milenku, teď tam s našimi hokejisty svádí boj o zlato. Vnadnou Soňu Obšutovou přebral slovenskému reprezentantovi Jaroslavu Obšutovi (43). A že to je skutečně kočička, za kterou se otáčejí i ženy. Dnes mu jistě bude krásná Soňa tou největší oporou, až se večer střetne český hokejový tým s borci z Kanady.

Miloš Říha má skutečně kvalitní sexuální apetit. Obdařenou kočičku Soňu Obšutovou, s níž je dodnes, přebral slovenskému hokejistovi Jaroslavu Obšutovi. S reprezentačním koučem se kráska měla začít scházet už v roce 2011, nevěra ale vyplavala na povrch až o čtyři roky později. Obšutovi se snažili narušenou lásku obnovit a manželství zachránit, nepovedlo se. Dvojice se nakonec rozvedla.

Soňa si nakonec ze dvou mužů vybrala v současnosti velmi úspěšného kouče, který vede český tým úspěšně šampionátem na Slovensku. Dnes mu bude Soňa ostatně jako vždy tou největší oporou, až se český tým postaví ostříleným hochům z Kanady.

A že Soňa je skvostem, na který by byl každý muž pyšný, se můžete přesvědčit v galerii. Trenér Říha má být skutečně na co hrdý, nejen na své svěřence, ale zejména i na svou partnerku, která má tělo bohyně.

Související články

Další články