Trendy tagy Extra Host (pořad) Čauky lidi Hubnete s nami Zlaté glóby 2021

Nejnovější kauzy

Pomsta ve Výměně manželek? Emílie (43) nechala v dětské posteli něco nechutného

Zdroj: repro TV Nova
+ Dalších 17 fotografií
Výměna
Rozhodla se pomstít za urážky? Emílie (43) si ve Výměně manželek od druhé rodiny vyslechla, že je neschopná a sobecká. Andrea (26) se Zsoltim (36) matku sedmi dětí osočili i z nadměrného pití alkoholu. Když se vrátili z osmi očí domů, v dětské posteli měli najít odporné překvapení od Emílie!

„Nadupala sis sedm dětí, jsi pořád na telefonu a chlastáš,“ řvala na Emílii (43) Andrea (26) ve Výměně manželek. Jenže partnerku ostravského rappera Zsoltiho (26) doma čekala od ženy, která byla během natáčení nezaměstnaná, ještě větší nechutnost!

„Když jsme přijeli domů, tak jsem se dívala na Vanessčinu postel a bylo tam něco škaredého,“ svěřila Andrea televizi Nova. „V den osmi očí jsme se sbalili a odjeli, prostě jsme už ten pořádek neřešili. Proběhlo to, co proběhlo, vrátili jsme se zpátky a začali jsme uklízet. Nechala nám tam počuranou postel, zakrytou třema dekama, dvěma prostěradlama. Slovo počurané ale není správné slovo, byl to ženský problém a zůstalo nám to tam,“ rozvedl nepříjemné překvapení Zsolti.

Ten se pak snažil Emílii kontaktovat, aby se k problému postavila a pomohla jim ho vyřešit. Postel byla prý vyrobená na zakázku a stála 8 tisíc korun. Sedminásobná matka z Tušimic ho ale měla zahrnout urážkami a pak už nereagovat.

„Všechny jsme si je zablokovali, i děti, aby nás neobvinili z manipulací. A tím to pro nás haslo,“ uzavřela Andrea.

Související články

Další články