Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Počasí Extra Host (pořad) MasterChef Česko 2020 SuperStar 2020

Nejnovější kauzy

Pomsta teroristovi, který chtěl zabít prince George (5): Ve vězení mu zohavili obličej!

Ilustrační foto.
Zdroj: Profimedia.cz, archiv
+ Dalších 101 fotografií
Toužil po smrti malého prince George (5), teď sám dostal, co si zasloužil. Terorista Husnain Rashid, který ještě před pár měsíci vyzýval další islamisty, aby útočili na členy královské rodiny, nedávno skončil za mřížemi. A spoluvězni se s ním rozhodně nemažou!

Spíš si ho tam pořádně namazali na chleba. Terorista, který chtěl smrt prince George i dalších členů královské rodiny, se sám stal terčem útoku. Vrhl se na něj spoluvězeň a zohavil mu obličej!

Na radikála, jenž se hlásí k Islámskému státu, zaútočil vlastnoručně vyrobenou zbraní. Na zubní kartáček nasadil žiletku a Rashidovi pořezal obličej. Jak informoval britský Daily Mail, skončil s řeznou ránou od ucha až k oku.

Terorista si odpykává doživotní trest, na svobodu může nejdřív za čtvrt století. Ačkoliv se indicentem už zabývá policie, zřejmě nebyl posledním. „Za to, co udělal, ho tady všichni nesnášíme. Vyhrožovat malému princi? Takové věci tu netolerujeme,“ vzkázal anonymní zdroj z věznice.

Související články

Další články