Trendy tagy válka na Ukrajině Agáta Hanychová Eliška a Damián Love Island 2023

Pomsta nevěrnému Ondřeji Malému: Zradu manželky Pavly Tomicové mu dali pocítit ti nejvěrnější

Ondřej Malý a Pavla Tomicová: Pomsta na sebe nenechala čekat
Zdroj: Se souhlasem CinemArt
+ Dalších 6 fotografií
TREST

Herec Ondřej Malý (56) není v kumštu nyní zrovna nejobdivovanější jedinec, člověk by ale čekal, že aspoň ve vlastním fanklubu najde zastání. Jenže chyba lávky, je to spíš naopak. Správkyně Malého stránky pro fandy nepokrytě dává najevo, že Pavla Tomicová (60) je pro ni absolutní jednička.

Pavla Tomicová a Ondřej Malý: Rozvod už je netrápí

Herečka Pavla Tomicová se před posledními Vánoci dozvěděla, že ji kolega a manžel Ondřej Malý už nemá rád, načež následovalo několik měsíců psychického pekla. Před pár dny se její choť dočkal syna s novou přítelkyní Kristýnou Kociánovou. Informaci o porodu jako první přinesl web eXtra.cz, o pohlaví miminka (má se jmenovat Tomášek) psal zase Blesk.

A i když majitelka velice zvučného hlasu s nenapodobitelným smíchem je ze všech depresí a splínů už nějakou tu chvíli venku, najde se spousta těch, kteří jí dál kryjí záda a dávají Malému jeho „zradu“ sežrat.

Trest za nevěru

Jednou z nich je i Lenka H., správkyně facebookové stránky Fanclub Ondřeje Malého. Protože spravuje i mnohem větší fanclub Pavly Tomicové, kam postuje i několik příspěvků denně, je s podivem, že Malý naopak jako by přestal existovat někdy v červnu. Od té doby u něj nevydala jediný status.

A i ostatní letošní jsou zajímavé. Sice jich pár s Malým najdeme (asi aby se neřeklo), ale polovinu jich stejně tvoří ty o jeho zrazené manželce, s kterou je fanynka v přímém kontaktu. Herečka se přes ni například ohradila kvůli hubnoucím podvodným reklamám.

Srdce na pravém místě?

A to o něm přitom ještě před třemi lety psala superlativy.

„Ondřej Malý, charismatický manžel Pavly Tomicové, herec, sportovec, tatínek, syn a skvělý kamarád, který má srdce na tom správném místě,“ uvedla v roce 2018. Dnes už podobně do nebes ale vynáší jen samotnou Tomicovou.

Ta je ovšem ale už dávno nad věcí a nyní manželovi upřímně přeje, aby si na stará kolena užil otcovských povinností.

Ivan Mládek: Zdraví jde stranou. Budu koncertovat, dokud nechcípnu, říká

Související články

Další články

Nejnovější kauzy