Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Nela Slováková koronavirus Extra Host (pořad) SuperStar 2020

Nejnovější kauzy

Pomsta lidí za urážku Jágra? Bratrovi partnera Veroniky Kopřivové lidé přejí smrt

Zdroj: archiv
+ Dalších 30 fotografií
Tak dlouho si hrál s ohněm, až si popálil ruce... Tak se dá mluvit o bratru Miroslava Dubovického (27), který je aktuálně partnerem Veroniky Kopřivové (28). Na Instagram totiž bratři přidali příspěvek, ve kterém jasně naráželi na Jaromíra Jágra (47), s nímž Veronika dlouho tvořila pár. A lidé jim to teď dávají pořádně sežrat. Dokonce tak, že konkrétně Martinu Dubovickému, jak sám přiznal, hodně vulgárně nadávají a přejí mu smrt.

Ačkoliv je Miroslav Dubovický nepochybně talentovaný fešák, kterého modeling dobře živí, do povědomí široké veřejnosti se dostal až díky vztahu s Veronikou Kopřivovou. Ta byla po tři roky přítelkyní Jaromíra Jágra. Toho zřejmě Dubovický společně se svým dvojčetem Martinem využil k tomu, aby na sebe upozornil. A to nijak moudře… Umístili totiž na Instagram snímek, na němž s Miroslavem v obleku pózují u auta se svatební výzdobou. Státní poznávací značka tohoto auta končila čísly 6868 a dvojčata nenapadlo nic lepšího, než se s SPZ vyfotit, čísla zvýraznit zakroužkováním a k fotce napsat „když miluješ, není co řešit“.

Teď se Martin diví, že mu lidé začali psát. „Chodí mi slohy o tom, jakej jsem zm*d a stejně brzy chcípnu,“ netajil se Martin Dubovický, který byl z mnoha zpráv od lidí evidentně zaskočený.

Sám se sice snaží být nad věcí, ale vzkazy od lidí, kteří milují hokejového boha, mu příjemné jistě nejsou. Sám si s bratrem zřejmě neuvědomil, že jít proti Jágrovi se rovná nekompromisní boží válce. Zřejmě oběma došlo, že provokovat Jágra se nemusí vyplatit a příště si to jistě dvakrát rozmyslí.

Související články

Další články