Trendy tagy Čauky lidi MasterChef Česko 2021 SuperStar 2021 Volby 2021 StarDance 2021

Nejnovější kauzy

Pomsta bývalému, která nahání husí kůži: Krkavčí matka upekla syny v troubě

Zdroj: Policie USA
Zvrácená bestie

Lamora Williams (28) je ztělesněním zla. Krkavčí matka, která se rozhodla převést pohádku O perníkové chaloupce do reality. Svého ročního a dvouletého syna strčila do trouby a upekla. Její matka tvrdí, že brutální vraždy spáchala jako pomstu svému bývalému.

Matka upekla své syny v troubě

Amerika je země neomezených možností. Právě z tohoto kontinentu ale někdy přicházejí zprávy o činech, nad nimiž zůstává rozum stát. Lamora Williams upekla své dva syny v troubě. Svobodná matka z Atlanty se tak dopustila neobvykle brutální vraždy.

Její roční syn Ja'karter a dvouletý Keyant maminku často zlobili, sama žena pak trpěla poporodními depresemi. Často si navíc svým známým stěžovala, že už má obou synů dost a nedokáže to s nimi vydržet. Aby se o oba chlapce dokázala postarat, dala dokonce výpověď v práci. Pro syny totiž nemohla najít ani chůvu.

Nelítostná vražedkyně se chtěla pomstít bývalému

Co se odehrálo v hlavě matky, která strčí své syny do trouby a zapne ji, asi nikdo pochopit nedokáže. Tehdy čtyřiadvacetiletá Lamora navíc během celé "akce" vedla videohovor s otcem obou dětí. Ten okamžitě kontaktoval policii, chlapce se však už zachránit nepodařilo.

Lamora se pokoušela vymlouvat na to, že děti zemřely během toho, když je hlídal její bratranec. Krkavčí matka prý trpěla dlouhodobými psychickými problémy, které ale zůstávaly ignorovány a nikdo je neřešil.

Sama matka Lamory, Brenda Williams, se o své dceři vyjádřila jako o zvrácené a nemocné osobě. Podle ní mohla Lamora syny zavraždit z pomsty svému expartnerovi, který ji opustil a nechal ji tak na děti samotnou. Případ se stal roku 2017.

Související články

Další články