Trendy tagy Čauky lidi Survivor 2022 Pavel Trávníček Výměna manželek 2022 Devadesátky (seriál)

Nejnovější kauzy

Pompézní svatba a šaty hodné princezny: Dívka, která uhranula Bílou, vyrostla v krásnou mladou ženu

Diana Kalashová se vdala: Na svatbu pozvala i Moniku Bagárovou
Zdroj: Diana Kalashová / foto Pavel Kašák / se svolením TV Prima / koláž eXtra.cz
+ Další 3 fotografie
galerie

Kráska Diana Kalashová (19), jež se proslavila v show Česko Slovensko má talent, kde se zalíbila zejména zpěvačce Lucii Bílé (55) se vdala. Na pompézní svatbě, na kterou oblékla svatbení šaty jako pro princeznu pozvala i kamarádku Moniku Bagárovou (27), která dorazila i s dcerou Ruminkou. Podívejte se, v jakou krásnou mladou ženu Diana vyrostla.

Diana Kalashová ohromila svým zpěvem a půvabem jako malá dívenka nejen porotu show Česko Slovensko má talent, ale i diváky za televizními obrazovkami. Zejména pak padla do oka zpěvačce Lucii Bílé.

Dnes je Diana již dospělou mladou ženou, která nedávno vstoupila se svou životní láskou do svazku manželského, a ve svůj den D vypadala jako skutečná princezna.

"Nejšťastnější den mého života. Nemohu být vděčnější za lásku a podporu, kterou mám kolem sebe. Největší byla vždy od mé úžasné rodiny - zejména mé mámy a táty. A samozřejmě - můj milovaný manžel, můj nejlepší a nejkrásnější přítel na celý život! Milujte se navzájem, protože jen láska může zachránit tento chaotický svět," uvedla na svých sociálních sítích ke snímkům z jednoho z nejkrásnějších dnů života.

Na pompézní svatebě nechyběla ani Diany kamarádka, zpěvačka Monika Bagárová, která dorazila s dcerou Ruminkou i její půvabnou sestrou Natálií, kterou veselka také brzy čeká.

V galerii se podívejte v jakou krásnou mladou ženu Diana Kalashová vyrostla.


Související články

Další články