Trendy tagy Extra Host (pořad) koronavirus Svatba na první pohled Počasí

Nejnovější kauzy

Pompézní pohřeb Jana Kočky ml. (†28) nebyl vše! Poté následovala luxusní smuteční hostina v centru Prahy

Zdroj: Profimedia
+ Dalších 20 fotografií
Smuteční mše, monstrózní průvod a spouštění rakve. Tak probíhal pohřeb zesnulého Jana Kočky (†28), který se zabil při automobilové nehodě, již sám způsobil. Mše se odehrála v kostele Nejsvětějšího Srdce Páně na Vinohradech, odkud se táhl průvod až na samotné Olšanské hřbitovy. To ale nebylo vše, rodina se poté vybrala do centra Prahy, kde uspořádala luxusní tryznu jen pro nejbližší.

Jan Kočka ml. zabil nevinného řidiče nákladního vozu. Policie stále vyšetřuje, proč se Kočka se svým luxusním vozem dostal do protisměru. Spekuluje se, že za tragédií stojí alkohol. Zatímco zabitému Miloslavovi jeho rodina uspořádala skromný pohřeb, u Kočky je to zcela jinak. Sám se rád označoval za krále Prahy, ke kterému město vzhlíží. A rodina se rozhodla, že mu udělá monstrózní pohřeb.

„Jen práce na pomníku trvaly dva týdny. Skoro to nešlo stihnout, ti kameníci si fakt mákli. Jen práce na hrobě a kámen stojí kolem 1 500 000 korun,“ uvedl blízký rodiny. Kromě toho měla rodina dát podle rodinného příslušníka více než 650 tisíc za květinovou výzdobu. Když se připočtou další náklady, tak je pohřeb stál víc než 2 miliony korun.

Pompézní pohřeb si bude Praha ještě dlouho pamatovat, ale to nebylo vše! Poté, co uložili rakev do hrobu, se klan Kočkových odebral do centra Prahy. Na pohřeb bylo pozvaných více než 800 lidí, na smuteční hostinu pouze nejbližší rodina.

Jak je zvykem u této rodiny, na ničem se nešetří, a tak smuteční hostinu uspořádali na Starém Městě v luxusní asijské restauraci Asian Temple.

Související články

Další články