Trendy
válka na Ukrajině Iveta Bartošová Výměna manželek 2024 Survivor 2024

Pompézní oslava svatby a křtin Zuzany Plačkové: Fanoušci šílí z měsíčního syna v obleku

Zuzana Plačková se pochlubila krásnou oslavou.
Zdroj: Instagram Zuzany Plačkové / koláž eXtra.cz
+ Dalších 5 fotografií
rodina

Influencerka Zuzana Plačková (31) prožívá s manželem Reném Strauzsem nádherné období. Před pár týdny se stali poprvé rodiči rozkošného syna Diona, a při příležitosti jeho křtin pár již podruhé obnovil svůj manželský slib, ovšem tentokrát i před Bohem v kostele. Detaily z pompézní dvojoslavy se Zuzana pochlubila na svém Instagramu. Za uspořádání takové party by se nestyděl ani klan Kardashianek. 

V pondělí 3. října Zuzana Plačková a René Strausz již potřetí zpečetili své partnerství svatbou. První svatbu měli v roce 2015 na úřadě, pak v roce 2019 v Las Vegas a tento rok obnovili svůj slib i před Bohem v kostele. Ve stejný den a na stejném místě také pokřtili svého měsíčního syna Diona, jak již redakce eXtra.cz informovala.

"3.10. je už navždy naše datum, ten den před sedmi lety jsme si řekli naše první ANO. A dnes jsme si to mohli znovu zopakovat před Bohem a hlavně jsme mohli pokřtít našeho syna Diona. Miluji vás nade všechno," uvedla Zuzana na svůj Instagram.

Velkolepé křtiny syna Dionka

Tam postupně sdílí i fotografie z obou životních událostí. Tentokrát nechala detailně nahlédnout na křtiny svého syna a následné party, která mu byla věnovaná. "Křtiny našeho Dionka," napsala ke snímkům, na kterých je zřejmé, že syna oblékla do maličkatého obleku s motýlkem. Netrvalo dlouho, co se fanoušci začali rozplývat.

Výzdoba jako na oslavách Kardashianek

Následná oslava nejen křtin, ale také obnoveného manželského slibu byla velkolepou záležitostí jako vystřiženou z pompézních oslav, které pořádá klan Kardashianek.

Výzdoba se nesla ve zlatých, modrých a bílých barvách. Místnosti dominovala balónková výzdoba se světelným nápisem jména Dion a obří plyšový medvěd, pak i luxusní prostírání, skvělé jídlo a vybrané sekty. Podívejte se do galerie, jaké oslavy umí Zuzana Plačková.

Další rána pro Veronicu Biasiol. Po vlně hejtů během Miss jí ublížila vlastní maminka. Kráska přiznala velké zklamání

Související články

Další články

Nejnovější kauzy