Trendy tagy Speciál: Hubněte s námi válka na Ukrajině MasterChef Česko 2022 MS ve fotbale 2022

Pompézní oslava svatby a křtin Zuzany Plačkové: Fanoušci šílí z měsíčního syna v obleku

Zuzana Plačková se pochlubila krásnou oslavou.
Zdroj: Instagram Zuzany Plačkové / koláž eXtra.cz
+ Dalších 5 fotografií
rodina

Influencerka Zuzana Plačková (31) prožívá s manželem Reném Strauzsem nádherné období. Před pár týdny se stali poprvé rodiči rozkošného syna Diona, a při příležitosti jeho křtin pár již podruhé obnovil svůj manželský slib, ovšem tentokrát i před Bohem v kostele. Detaily z pompézní dvojoslavy se Zuzana pochlubila na svém Instagramu. Za uspořádání takové party by se nestyděl ani klan Kardashianek. 

V pondělí 3. října Zuzana Plačková a René Strausz již potřetí zpečetili své partnerství svatbou. První svatbu měli v roce 2015 na úřadě, pak v roce 2019 v Las Vegas a tento rok obnovili svůj slib i před Bohem v kostele. Ve stejný den a na stejném místě také pokřtili svého měsíčního syna Diona, jak již redakce eXtra.cz informovala.

"3.10. je už navždy naše datum, ten den před sedmi lety jsme si řekli naše první ANO. A dnes jsme si to mohli znovu zopakovat před Bohem a hlavně jsme mohli pokřtít našeho syna Diona. Miluji vás nade všechno," uvedla Zuzana na svůj Instagram.

Velkolepé křtiny syna Dionka

Tam postupně sdílí i fotografie z obou životních událostí. Tentokrát nechala detailně nahlédnout na křtiny svého syna a následné party, která mu byla věnovaná. "Křtiny našeho Dionka," napsala ke snímkům, na kterých je zřejmé, že syna oblékla do maličkatého obleku s motýlkem. Netrvalo dlouho, co se fanoušci začali rozplývat.

Výzdoba jako na oslavách Kardashianek

Následná oslava nejen křtin, ale také obnoveného manželského slibu byla velkolepou záležitostí jako vystřiženou z pompézních oslav, které pořádá klan Kardashianek.

Výzdoba se nesla ve zlatých, modrých a bílých barvách. Místnosti dominovala balónková výzdoba se světelným nápisem jména Dion a obří plyšový medvěd, pak i luxusní prostírání, skvělé jídlo a vybrané sekty. Podívejte se do galerie, jaké oslavy umí Zuzana Plačková.

Otevřený rozhovor s Anetou Vignerovou o návratu ke Kolečkovi: Je to na dobré cestě, třetí šanci ale nedostane, tvrdí

Související články

Další články

Nejnovější kauzy