Trendy tagy válka na Ukrajině Agáta Hanychová Eliška a Damián Love Island 2023

Pomozte s pátráním po zvrhlém řidiči: V Brně na přechodu srazil dítě a ujel

Pomozte s pátráním po zvrhlém řidiči: V Brně na přechodu srazil dítě a ujel
Zdroj: profimedia
Pátrání
Policisté prosí o pomoc s pátráním po bezohledném řidiči, který během soboty srazil dítě a následně šlápl na plyn a ujel, aniž by sraženému poskytl jakoukoliv pomoc. K nehodě došlo v Brně přímo na přechodu pro chodce. Na místo museli vyrážet záchranáři.

K opravdu děsivé nehodě došlo v Brně v ulici Obvodová v sobotu po 18. hodině. Řidič osobního automobilu tam na přechodu pro chodce srazil nezletilé dítě. Co je ovšem zarážející, že namísto toho, aby dítěti poskytl patřičnou pomoc, šlápl na plyn a začal ujíždět. K místě nehody vyrážely jednotky integrovaného záchranného systému, které chlapce ošetřily.

"Po vážně vypadající nehodě navíc šofér tmavě modrého automobilu značky Peugeot 508 nezastavil, neposkytl potřebnou pomoc a součinnost a z místa nehody bezostyšně ujel. Ošetřit tak malého chlapce museli až přivolaní záchranáři, kteří jej následně převezli do nemocnice," uvedl mluvčí policie Petr Vala.

Pomozte s pátráním

Po nezodpovědném řidiči i jeho autě nyní pátrá policie. Policistům se podařilo zajistit kamerové záznamy, jež nyní analyzují. Přesná příčina nehody a míra zavinění jednotlivých účastníků se vyšetřují.

Vozidlo, které chlapce srazilo, by mělo být značky Peugot 508. Auto má mít utržené pravé zpětné zrcátko.

Policisté prosí o pomoc s pátráním i veřejnost. "Máte-li tak jakékoliv informace, neváhejte a volejte tísňovou linku 158. Hledáme také případné svědky dopravní nehody, kteří mohou také volat na tísňovou linku policie," dodal Vala.

Související články

Další články

Nejnovější kauzy