Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Jana Paurová Extra Host (pořad) Počasí Bohumín

Nejnovější kauzy

Pomozte policii s pátráním: Lucie měla dnes slavit narozeniny, místo toho se pohřešuje

Zdroj: archiv Policie ČR
Pátrání
Policie prosí veřejnost o pomoc s pátráním po Lucii Motlochové z Karvinska. V pátek ráno odešla ze svého domova a stále se nevrátila. O tom, kde by se mohla nacházet, nejsou žádné informace. Dnes by Lucie slavila narozeniny.

Lucie Motlochová z Karvinska měla dnes slavit 43. narozeniny, místo toho se pohřešuje. Ze svého bydliště odešla v pátek kolem šesté hodiny ráno. Dodneška o ní nejsou žádné zprávy, nikdo netuší, kde by mohla být. Protože se stále nevrátila, policie po ní vyhlásila pátrání.

Popis

V době odchodu měla Lucie modré kalhoty, bílo-růžové botasky značky Adidas (velikost 37) a na zádech červený batoh s reflexním páskem. Pohřešovaná měří kolem 160 centimetrů a je štíhlé postavy. Má blond vlasy a hnědé oči. Podle popisu policie není ozbrojená ani nebezpečná.

„Tímto žádáme veřejnost, která by mohla přispět jakékoliv informace k pohřešované ženě, aby se obrátila na linku 158. Za poskytnuté informace předem děkujeme,“ uvedla mluvčí policie Eva Michalíková pro TN.cz.

Související články

Další články