Trendy tagy Speciál: Hubněte do plavek Výměna manželek 2022 válka na Ukrajině MS v hokeji 2022

Pomozte policii s pátráním: Jana zmizela i se svým osmiměsíčním synem

Pomozte policii s pátráním: Jana zmizela i se svým osmiměsíčním synem
Zdroj: archiv Policie ČR
pátrání
Policie prosí veřejnost o pomoc s pátráním po mladé mamince z Prahy. Jana zmizela z bytu, kde bydlí se svojí maminkou. Byt opustila v úterý i se svým osmiměsíčním synem Jakubem. Pokud budete mít o mladé mamince a jejím synovi jakékoliv informace, kontaktujte linku 158.

Pražští kriminalisté aktuálně pátrají po osmnáctileté mamince Janě L. z Prahy. Na policii zavolala její matka se strachem o dceru a vnoučka. Jana totiž odešla i se svým osmiměsíčním synem Jakubem.

Jana byla naposledy viděna v úterý kolem půl jedné odpoledne. Chvíli poté měla Jana i s maličkým Jakubem odejít z bytu na Praze 9, kde bydlí i Janina matka. Kam ale Jana odešla, nikdo netuší.

"Prostřednictvím sociálních sítí jmenovaná komunikovala se svou matkou ve středu v průběhu dne a ujistila ji, že jsou oba v pořádku, nicméně domů se vrátit nechtěla. Matka se z obavy o dceru a vnuka tak obrátila na pražské kriminalisty," uvedl pro TN.cz policejní mluvčí Jan Rybanský.

Jak uvedla policie, možným důvodem, proč Jana odešla, může být její nový přítel. Vyšetřovatelé se domnívají, že by mladá maminka i se synem mohla být právě u nového přítele. Jeho adresa je však zatím neznámá.

Podrobný popis

Podle popisu policie není Jana nebezpečná ani ozbrojená. Má hubenou postavu a měří zhruba 175 centimetrů. Má delší hnědé vlasy zelenomodré oči.

"Pokud jste mladou maminku se synem viděli, nebo víte, kde se nachází, kontaktujte prosím linku 158," vyzývá Rybanský.

Související články

Další články

Nejnovější kauzy