Trendy tagy Čauky lidi Survivor Česko 2022 Pavel Trávníček Výměna manželek 2022 Devadesátky (seriál)

Nejnovější kauzy

Pomozte policii najít hrdinu z koupaliště v Jincích: Z vody vytáhl tonoucí se dívku

Pomozte policii najít hrdinu z koupaliště v Jincích: Z vody vytáhl tonoucí se dívku
Zdroj: Policie ČR
Hledání
Policie prosí o pomoc při hledání muže, který na koupališti v Jincích na Příbramsku v průběhu minulého víkendu vytáhl z vody tonoucí dívku. Muže chtějí kontaktovat jako důležitého svědka.

Policie prosí veřejnost o pomoc s hledáním muže na snímcích, které naleznete ve fotogalerii. Hledají ho jako důležitého svědka.

Muž z fotografií v neděli 19. července kolem třetí hodiny odpolední vytáhl topící se dívku z vody na koupališti v Jincích. "V neděli 19. července v 15:04 přijali příbramští policisté oznámení o tonutí malého dítěte v přírodním koupališti v Ohrazenické ulici v Jincích. Provedeným šetřením následně kriminalisté zjistili, že nezletilou osobu vytáhl a započal u ní s první pomocí neznámý muž," uvedla policejní mluvčí Monika Schindlová.

"Mělo se jednat o muže ve věku mezi 40 a 45 lety, střední postavy a tmavých vlasů. Na sobě měl tmavé plavky. Na koupališti byl zřejmě se svou rodinou, která měla deky rozložené po levé straně od vstupu na koupaliště," dodala mluvčí. Pokud byste muže z fotografií poznali, neprodleně se obraťte na linku 158 nebo na telefonní číslo 724 128 090.

Pětiletá dívka, kterou muž vytáhl z vody, podle dřívějších informací nejevila známky života. Později se ale naštěstí podařilo obnovit životní funkce a následně byla převezena do nemocnice v Praze.

Související články

Další články