Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Hrdinové ze záchranky StarDance 2019 Horoskop Počasí

Nejnovější kauzy

Pomozte najít zrůdnou matku: Mrtvé tělíčko jejího miminka leželo pohozené v lesíku

tragédie
Hrůzný případ smrti novorozeněte otřásl doslova celým Českem. Policisté našli ve Lhotce na Přerovsku pohozené mrtvé tělíčko novorozeněte. Policie v současné době pátrá po matce a žádá veřejnost o pomoc.

„Hledáme matku, která byla těhotná, porodila a nemá dítě u sebe. Pokud si někdo z občanů všiml podezřelého chování ženy, která nemá u sebe po porodu novorozené dítě, případně má jakékoliv další informace, které by kriminalistům pomohly s vyřešením uvedené události, může je zatelefonovat nebo zaslat formou SMS na telefonní číslo: 724 142 273 nebo anonymně zaslat na emailovou adresu: krpm.skpv.ook.podatelna@pcr.cz,“ žádá o pomoc veřejnost mluvčí policie Jitka Dolejšová.

Kriminalisté v současné době hledají matku novorozeněte, kterého našli na konci března nedaleko autobusové zastávky v Lhotce na Přerovsku. Tělíčko mrtvého miminka leželo pohozeno v lesíku.

„Apelujeme v souvislosti s uvedeným případem na důslednou kontrolu stavu těhotných matek i žen po porodu, včetně jejich novorozenců, a žádáme o případnou součinnost,“ dodala Dolejšová.

Mohlo by vás zajímat

Další články