Trendy tagy Petr Kellner Čauky lidi Hubnete s nami Výměna manželek 2021

Nejnovější kauzy

Pomozte najít Vaška: Nastoupil do autobusu s podivnou taškou a pak se po něm slehla zem

Zdroj: Policie ČR
pátrání
Již tři dny se pohřešuje šestadvacetiletý Václav Šmída, který byl naposledy spatřen v úterý mezi osmou a devátou hodinou ranní na rozcestí obce Malíkov na autobusové zastávce. Vašek měl jet v ranních hodinách k lékaři do Moravské Třebové, ale do cíle se již nedostavil. Policie po muži pátrá a prosí širokou veřejnost o pomoc.

Šestadvacetiletý Václav Šmída byl naposledy viděn v úterý mezi osmou a devátou hodinou ranní na rozcestí obce Malíkov na autobusové zastávce. K lékaři do Moravské Třebové ale už nedorazil. Dle dostupných informací měl Vašek nastoupit v obci Rozstání do autobusu dvacet minut po desáté hodině dopoledne.

"Václav Šmída pochází z obce Malíkov u Moravské Třebové. Je mu šestadvacet let a je zhruba 180 cm vysoký," informuje Policie ČR. Poslední svědek, který Vaška viděl, policii řekl, že si měl Vašek koupit lístek na autobus do Svitav a s sebou měl velkou černou cestovní tašku.

Příbuzní Vaška Šmídy ale tvrdí, že z domu se žádnou černou cestovní taškou neodcházel. Mobil má pohřešovaný muž vypnutý a nikdo o něm nic neví již tři dny. Policie žádá občany, aby veškeré informace k pohřešovanému Vaškovi sdělili na linku 158.

Související články

Další články