Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Jana Vopěnková koronavirus Extra Host (pořad) SuperStar 2020

Nejnovější kauzy

Pomozte najít Stázičku (13): Šla ven s neznámou dívkou a slehla se po ní zem

Zdroj: Policie ČR, archiv
pátrání
Teprve 13letá Anastázie z Bystřice nad Pernštejnem na Vysočině ve čtvrtek odpoledne odešla z domova. O hodinu později ji viděli naposledy, doprovázela ji neznámá dívka. Potom se po pohřešované slehla zem, policisté proto žádají veřejnost o pomoc s pátráním.

Ždárští policisté pátrají po Anastázii Bugošové (13) z Bystřice nad Pernštejnem. Ve čtvrtek okolo půl čtvrté odpoledne odešla ven a domů už se nevrátila. Dosud se neozvala ani vystrašeným rodičům.

„Naposledy byla viděna kolem půl páté odpoledne na území města Bystřice nad Pernštejnem v přítomnosti další, dosud neustanovené dívky,“ uvedla policejní mluvčí Stanislava Miláčková.

Anastázie je hubené postavy, má černé oči a černé středně dlouhé vlasy, měří 165 centimetrů. Na levém zápěstí má jizvu, na pravém obočí vyholený proužek, asi 5 milimetrů široký. Odešla v podzimní prošívané bundě s kapucí béžové barvy, černých džínách a černých zimních kotníkových botách. Vzala si také růžový vak přes rameno.

Podle policistů se může dívka zdržovat kdekoliv na území Česka. „Žádáme občany, kteří mají informace o tom, kde se pohřešovaná dívka v současné době nachází nebo pohybuje, aby se policistům přihlásili na tísňové lince 158,“ vyzvala Miláčková.

Související články

Další články