Trendy tagy Speciál: Hubněte do plavek válka na Ukrajině Svatba Karlose a Lely Agáta Hanychová

Pomozte najít mladou maminku Liběnu (15): Zmizela i s čtyřměsíčním miminkem

Pomozte najít mladou maminku Liběnu (15): Zmizela i s čtyřměsíčním miminkem
Zdroj: Policie ČR
Pátrání
Policie prosí veřejnost o pomoc s pátráním po patnáctileté Liběně Ruszóové. Dívka je nezvěstná již dva týdny a má u sebe teprve čtyřměsíční miminko. Podle policie se nevrátila z vycházky do výchovného ústavu.

Policisté žádají veřejnost o pomoc s pátráním po patnáctileté dívce Liběně Ruszóové. "Od 8. května pátrají policisté po patnáctileté dívce, která se nevrátila z vycházky zpět do výchovného ústavu mládeže v Černovicích v okrese Tábor," sdělila mluvčí pražské policie mluvčí Lucie Drábková. Trvalé bydliště má dívka v Praze 9 v Horních Počernicích.

Pátrání je akutní, protože dívka má u sebe teprve čtyřměsíční miminko. "To má být dle předběžného opatření vydaného soudem předáno do pěstounské péče. Vzhledem k tomu, že se do současné doby všemi možnými prostředky nepodařilo dívku najít, žádáme veřejnost o pomoc," dodala mluvčí.

Podle policistů není dívka nebezpečná ani ozbrojená. Měří 161 centimetrů a je hubené postavy. Má modré oči a na hnědo obarvené dlouhé vlasy. Pokud byste dívku zahlédly, nebo o ní měli jakékoliv informace vedoucí k jejímu nalezení, neprodleně kontaktujte linku 158.

Související články

Další články

Nejnovější kauzy