Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy koronavirus Extra Host (pořad) Počasí požár v Bohumíně

Nejnovější kauzy

Pomozte najít Míšu (12). Zmizela cestou do školy a telefon má vypnutý

Neviděli jste ji?
Policie od středy pátrá po 12leté Michaele Patricii Muzikářové z Ústecka. Ráno odešla do školy a slehla se po ní zem. Už do ní nedorazila a její telefon je nedostupný. Z domu nikdy dříve neutekla a neměla žádné problémy. Neviděli jste ji?

Míša Patricia Muzikářová (12) z okresu Ústí nad Labem odešla ve středu ráno do školy, ale do ní už nedorazila. Zmizela beze stopy a ani o sobě nedala vědět. Její telefon je nedostupný. Rodiče o ni mají velký strach. Nikdy dříve nebyla pohřešovaná.

„Do školy, kterou pravidelně navštěvuje, nedorazila a ani o sobě nepodala žádnou zprávu. Její mobilní telefon je nedostupný,“ informovala policie. Zatím není jasné, jestli šlo o únos, nebo dívka odešla dobrovolně.

Dívka má štíhlou postavu, lehce zvlněné hnědé vlasy na ramena, je hubená, má šedé oči a nosí brýle s fialovými obroučkami. Na sobě měla v době odchodu prošívaný kabát ke kolenům a tmavé kozačky s bílou kožešinkou. S sebou měla růžový školní batoh značky Nike.

Pokud jste ji viděli nebo víte, kde by se mohla pohybovat, prosím, kontaktujte linku 158 nebo nejbližší policejní služebnu.

Související články

Další články