Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Ewa Farna Horoskop Pražské peklo očima vozíčkáře Eurovolby 2019

Nejnovější kauzy

Pomozte najít Míšu (12). Zmizela cestou do školy a telefon má vypnutý

Neviděli jste ji?
Policie od středy pátrá po 12leté Michaele Patricii Muzikářové z Ústecka. Ráno odešla do školy a slehla se po ní zem. Už do ní nedorazila a její telefon je nedostupný. Z domu nikdy dříve neutekla a neměla žádné problémy. Neviděli jste ji?

Míša Patricia Muzikářová (12) z okresu Ústí nad Labem odešla ve středu ráno do školy, ale do ní už nedorazila. Zmizela beze stopy a ani o sobě nedala vědět. Její telefon je nedostupný. Rodiče o ni mají velký strach. Nikdy dříve nebyla pohřešovaná.

„Do školy, kterou pravidelně navštěvuje, nedorazila a ani o sobě nepodala žádnou zprávu. Její mobilní telefon je nedostupný,“ informovala policie. Zatím není jasné, jestli šlo o únos, nebo dívka odešla dobrovolně.

Dívka má štíhlou postavu, lehce zvlněné hnědé vlasy na ramena, je hubená, má šedé oči a nosí brýle s fialovými obroučkami. Na sobě měla v době odchodu prošívaný kabát ke kolenům a tmavé kozačky s bílou kožešinkou. S sebou měla růžový školní batoh značky Nike.

Pokud jste ji viděli nebo víte, kde by se mohla pohybovat, prosím, kontaktujte linku 158 nebo nejbližší policejní služebnu.

Mohlo by vás zajímat

Další články