Trendy tagy Čauky lidi SuperStar 2021 StarDance 2021 Výměna manželek 2021 Svatba na první pohled 2021

Nejnovější kauzy

Pomozte najít krásnou Simonu, která zmizela den před Vánocemi!

Simoně Jánoškové je šestnáct let a může se pohybovat na Slovensku nebo u nás.
Zdroj: facebook.com
Simona Jánošková zmizela jen den před Štědrým dnem a od té doby se po ní slehla zem. Co se stalo a kde se nachází, nikdo neví. Ani její nejbližší kamarádi o ní nemají žádné informace. Nezvěstná už je pátý den a pátrání se nikam neposunulo.

Teprve šestnáctiletá kráska Simona odešla z domu 23. prosince a ještě se nevrátila. Pochází ze Slovenska, z Diakovic v obci Šal'a. Mladá slečna se léčila v Galantě. Není sice známo z jakého důvodu, ale ještě se nestalo, aby nepřišla tolik dnů domů.

Rodiče o ni mají velký strach Absolutně netuší, proč odešla nebo co se mohlo stát. Doufají, že je v pořádku a brzy se ozve. Jenže o Simoně nevědí ani ti nejbližší přátelé. Dokonce se ji nepodařilo najít ani na záznamech z průmyslových kamer.

Příbuzní proto žádají veřejnost i u nás. Za jakékoli informace o pohybu jejich milované dcery budou vděční. Přece jenom je pryč už pět dní. Může se pohybovat kdekoli

Pokud by se vám podařilo tuto dívku někde zahlédnout, určitě o tom dejte vědět co nejrychleji slovenské policii na linku 158.

Související články

Další články