Trendy tagy Jiří Menzel Extra Host (pořad) koronavirus Tvoje tvář má známý hlas 2020

Nejnovější kauzy

Pomozte najít krásnou Simonu, která zmizela den před Vánocemi!

Simoně Jánoškové je šestnáct let a může se pohybovat na Slovensku nebo
u nás.
Zdroj: facebook.com
Simona Jánošková zmizela jen den před Štědrým dnem a od té doby se po ní slehla zem. Co se stalo a kde se nachází, nikdo neví. Ani její nejbližší kamarádi o ní nemají žádné informace. Nezvěstná už je pátý den a pátrání se nikam neposunulo.

Teprve šestnáctiletá kráska Simona odešla z domu 23. prosince a ještě se nevrátila. Pochází ze Slovenska, z Diakovic v obci Šal'a. Mladá slečna se léčila v Galantě. Není sice známo z jakého důvodu, ale ještě se nestalo, aby nepřišla tolik dnů domů.

Rodiče o ni mají velký strach. Absolutně netuší, proč odešla nebo co se mohlo stát. Doufají, že je v pořádku a brzy se ozve. Jenže o Simoně nevědí ani ti nejbližší přátelé. Dokonce se ji nepodařilo najít ani na záznamech z průmyslových ka­mer.

Příbuzní proto žádají veřejnost i u nás. Za jakékoli informace o pohybu jejich milované dcery budou vděční. Přece jenom je pryč už pět dní. Může se pohybovat kdekoli.

Pokud by se vám podařilo tuto dívku někde zahlédnout, určitě o tom dejte vědět co nejrychleji slovenské policii na linku 158.

Související články

Další články