N. Jandová od pondělí hledá svoji nezvěstnou kamarádku Aničku (16), původem z Vietnamu. Ta se na oslavě narozenin pohádala s přítelem a poté se v pondělí vrátila do místa bydliště, do Mariánských Lázní, kde ji známá potkala a sdělila, že vypadala v pořádku.

Dokonce se ten samý den spojila právě s nejlepší kamarádkou, které napsala, že už je vše v pořádku a má ji ráda. Od té doby se po ní slehla zem, smazala sociální sítě a vypnula si telefon.

Následně nato v pondělí nechala doma vzkaz na rozloučenou, kde bylo podle slov N. Jandové uvedeno: „Napsala, že neví, jestli se vrátí a ať se nezlobí. Také napsala, že můžou prodat její věci, že už je potřebovat nebude.“

Od té doby po ní pátrá jak policie, tak rodina a přátelé. Zrušila si sociální sítě a její nejbližší mají o ni strach. Ve středu si naposled na chvílí zapnula telefon a policie ji lokalizovala v okolí Žižkovské věže.

Od té doby ji dnem i nocí hledají, bohužel zatím bez výsledku. Pomáhá dokonce i kluk mladé Aničky, se kterým se v osudovou noc měla pohádat. Bohužel také o ní nemá žádné informace. Rodina i přátelé doufají, že se najde a vše bude v pořádku.

Má cca 170 cm, dlouhé tmavé vlasy a je štíhlé postavy. V případě jakýchkoliv informací o mladé dívce kontaktujte 158.