Trendy tagy Speciál: Hubněte do plavek válka na Ukrajině Svatba Karlose a Lely Agáta Hanychová

Pomozte najít 13letou Karolínu: Naposledy byla na nádraží, pak se po ní slehla zem

Pomozte najít 13letou Karolínu: Naposledy byla na nádraží, pak se po ní slehla zem
Zdroj: Policie ČR, Profimedia.cz
Pátrání
Orlickoústečtí policisté pátrají po třináctileté Karolíně Šporkové, která se od soboty pohřešuje. Naposledy ji viděli na autobusovém nádraží, potom se po dívce slehla zem. Nikdo z rodiny nemá tušení, kde by mohla být.

Policisté začali po Karolíně pátrat v neděli, zmizela ale už v sobotu večer. Naposledy ji viděli okolo osmnácté hodiny na autobusovém nádraží v Žamberku a od té doby se svým blízkým už neozvala. Rodina má o dívku velký strach.

"Je 160 až 165 centimetrů vysoké postavy a má zrzavé vlasy po ramena," uvedla policejní mluvčí Lenka Vilímková. Když dívka odcházela, měla na sobě oblečenou khaki bundu s kapucí, kolem kapuce kožíšek, černou mikinu na zip, černé přiléhavé tričko, černé riflové kalhoty bez pásku a černé šněrovací botasky. Její zdánlivé stáří je 13 až 17 let.

Karolína nosí svoje věci ve fialovo-modrém vaku s popruhy na ramena. Pravděpodobně už nemá peníze, protože odcházela pouze se stokorunou. Podle policie má i kartičku zdravotní pojišťovny a nejspíš také mobilní telefeon.

"Pokud o pohřešované máte jakoukoliv informaci, sdělte nám ji na linku 158," vyzvala veřejnost Vilímková.

Související články

Další články

Nejnovější kauzy