Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy koronavirus Extra Host (pořad) SuperStar 2020 Počasí

Nejnovější kauzy

Těhotná Dominika (15) jela z pasťáku do Prahy, ztratila se i s půlročním miminkem

Zdroj: Policie ČR
+ Dalších 5 fotografií
pátrání
Mladá maminka Dominika (15) jela na propustku z výchovného ústavu v Moravském Krumlově ke své babičce do Prahy. Navštívila ji v pátek 27. prosince a zůstat měla do 5. ledna. Jenomže když se babička vrátila domů, nezůstalo po vnučce a jejím půlročním miminku ani stopy. Dívka je navíc podruhé těhotná. Babička proto zalarmovala policisty, kteří žádají veřejnost o pomoc s pátráním.

Dominika (15) je momentálně v péči výchovného ústavu v Moravském Krumlově, odkud dostala na několik dní propustku. Měla je strávit u babičky v Praze. Stačilo však, aby babička na chvíli opustila byt, a vnučka se i se svým dítětem (6 měsíců) ztratila. Navíc je znovu těhotná.

O tom, co se stalo, dala babička okamžitě vědět policistům. „Když přišla domů, byla její vnučka pryč i se svým dítětem a se všemi svými věcmi včetně černobílého koženkového kočárku,“ uvedla mluvčí pražské policie Violeta Siřišťová.

Pohřešovaná dívka měří asi 165 centimetrů, má štíhlou postavu, oválný obličej, zelené oči a dlouhé blond vlasy.

Kam se Dominika poděla, je zatím nejasné. Zřejmě však utekla za svým 17letým přítelem Dominikem. Po tom policie rovněž vyhlásila celostátní pátrání.

„Jestliže jste dívku viděli, nebo víte, kde by se mohla nacházet, kontaktujte linku 158,“ uzavřela Siřišťová.

Související články

Další články