Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy koronavirus Extra Host (pořad) Počasí požár v Bohumíně

Nejnovější kauzy

Pomozte najít Andreu (17). Šla na diskotéku a už ji nikdo neviděl

Andrea Tománková je nezvěstná od neděle.
Zdroj: Policie ČR/profimedia.cz
Policie od neděle pátrá po Andree Tománkové (17) z Jihlavska. Ta vyrazila v sobotu na diskotéku v obci Mrákotín nedaleko Telče. Naposledy ji svědci viděli vycházet z klubu, domů už se ale nevrátila. Nikdo netuší, kde by mohla být.

„Naposledy byla viděna, když vyšla ven z budovy zábavního podniku přibližně v době mezi půl jedenáctou a jedenáctou hodinou večer, zpátky se poté nevrátila,“ uvedla pro TN.cz policejní mluvčí Jana Kroutilová s tím, že dívka s rodinou a přáteli už nenavázala žádný kontakt.

„Když se zpátky do místa bydliště nevrátila, pátrali po ní blízcí příbuzní sami, když ale vyčerpali všechny svoje možnosti, obrátili se s žádostí o pomoc na policii,“ dodala mluvčí.

Po dívce bylo vyhlášeno celostátní pátrání. Prověřovaly se i nemocnice v okolí, žádná z nich ale Andreu nepřijala. Dívku neviděli ani její kamarádi a příbuzní.

Andrea měří 163 centimetrů, má štíhlou postavu, zelené oči a rovné, středně dlouhé hnědočervené vlasy střižené na mikádo. Na sobě měla černé legíny, bílé tílko, černé triko s bílým nápisem, botasky a šusťákovou bundu černé barvy. Na krku měla silný řetízek ze žlutého kovu a na pravé paži má mateřské znaménko ve tvaru devítky.

Pokud máte informace o tom, kde by mohla pohřešovaná dívka být, volejte tísňovou linku 158 nebo navštivte nejbližší policejní služebnu.

Související články

Další články