Trendy tagy Čauky lidi Hubnete s nami Výměna manželek 2021 Český lev 2021

Nejnovější kauzy

Pátrání po Adélce (7): Před školou nastoupila do tmavého auta, večer ji našli

pátrání
Policisté v Mladé Boleslavi pátrali po Adélce Boučkové (7), která se nevrátila ze školy. Odcházela krátce po třetí hodině, jenže před budovou nastoupila do neznámého vozidla. Zřejmě se jednalo o SUV tmavé barvy. Po sedmé večer se policistům podařilo dívku najít.

Teprve 7letá Adélka Boučková z Mladé Boleslavi se nevrátila ze školy. Po vyučování měla jít k babičce, tam ale nedorazila. Krátce po třetí hodině ji viděli před základní školou v ulici Václavkova.

„Před školou stálo tmavé vozidlo neznámého typu (podle svědků vyšší vůz, zřejmě SUV), u kterého se otevřely dveře a dívka do něj nastoupila,“ uvedli policisté. Zmizení dívky jim oznámil její otec.

Před sedmou večer se dívku podařilo najít a pátrání, do kterého byl zapojen i psovod a vrtulník, bylo ukončeno. Auto, které Adélku odvezlo, však nikdo z rodiny nevlastní, rodiče ani nikoho neprosili, aby dceru vyzvedl.

Policie proto žádá řidiče s palubní kamerou, kteří mezi druhou a čtvrtou odpoledne ulicí Václavkova projížděli, o předání informací na linku 158.

Další podrobnosti zatím policisté nezveřejnili.

Související články

Další články