Trendy tagy Čauky lidi MasterChef Česko 2021 SuperStar 2021 Svatba na první pohled 2021

Nejnovější kauzy

Pomozte mojí mámě, křičela dcera Zdeňky! Nová fakta o vraždě Češky v Itálii

Zdroj: archiv Franka W. P.
+ Další 2 fotografie
Tragédie
Tragédie v Sardinii, kdy agresivní Ital Francesco (45) po hádce vzal nůž a brutálně zaútočil na svou českou přítelkyni Zdenku K. (†41), se ženě stala osudnou. Jedna z dcer nejen přihlížela, jak její maminka umírá, také se snažila s pláčem dovolat pomoci.

Násilnický Ital Francesco vypověděl, že se se Zdeňkou pohádali v sobotu 15. ledna kvůli tomu, že Češka měla pocit, jako kdyby byl pod vlivem kokainu. Řekla mu tedy, aby zmizel. "Řekla mi, že jsem měl kokain a ať mažu pryč," tvrdí Francesco, kterého policie obvinila z vraždy. Jako první o těchto informacích napsal italský web La Nuova.

Byl na drogách?

Francesco prý, podle italských médií, užíval drogy už delší dobu, její slova neuposlechl a vrátil se zpět. Maminka dvou dcer prý zrovna vařila, proto měla v ruce nůž. Opět se začali hádat a to dost nahlas. Ital nejspíš dostal strach, že je někdo může slyšet a může zavolat policii.

Italova verze je nepřesvědčivá

Padl tedy návrh, že by se mohli projít. Zdenka poté, podle Francesca, zamířila do baru naproti. Po hádce byl Ital zraněn na noze a Zdeňka v hrudníku. Jeho verze příběhu je ale dost podivná a těžko uvěřitelná. Francesco vypověděl, že sama maminka dvou dcer chtěla, ať ji odveze ke známému a ne do nemocnice, tam by si pro něj totiž mohla přijít policie. Prý ji ještě zakrvácenou položil do postele, políbil ji a slíbili si, že se uvidí další den.

Zvláštní otázka

Což absolutně nesedí s verzí svědků, kteří ten den seděli v baru. "Pomozte mé mamince! Pomozte mé mamince," křičela vystrašená jedenáctiletá dcera krátce poté, co viděla, jak agresor pobodal její maminku Zdenku. Prý se muž po incidentu do baru vrátil a z toho, co říkal, svědky mrazilo: "Hádal jsem se s ní a bodl ji do srdce. Myslíš, že dostanu 10 let?," zeptal se jedné z místních žen.

Tragédie v Sardinii začala tím, že se agresivní přítel Francesco pohádal se svou českou přítelkyní Zdeňkou, u celého incidentu byly i dvě dcery. Na Češku po hádce muž zaútočil nožem a bodl ji do hrudníku, její tělo vzal a ukryl v domě svého známého.

Nakonec utekl i s dcerami zavražděné Češky, policie jej nalezla hned druhý den díky tipu. Holčičky byly v pořádku a nezraněné. Týden po tragédii byla Zdeňka K. pohřbena na Sardinii.

Související články

Další články