Trendy tagy Karel Gott (zpěvák) Extra Host (pořad) koronavirus Tvoje tvář má známý hlas 2020

Nejnovější kauzy

Pomozte a sdílejte! Takhle vypadá řidič, který svým autem amputoval muži nohy. Znáte ho?

Údajný viník vážné autonehody u Pohořelic.
Zdroj: Policie ČR

Včera 11. června uzavřela na několik hodin obchvat u Pohořelic těžká dopravní nehoda. Do na krajnici odstavené a řádně označené dodávky Ford narazilo stříbrné Audi A3. Následkem srážky byli těžce zraněni dva muži, kteří na místě mimo vozovku upravovali reklamní poutač.

Osmapadesátiletého muže osobní automobil přimáčkl na dodávku a amputoval mu obě nohy. Druhého z mužů pak auto odhodilo do příkopu a jeho zranění jsou vážná. Viník z místa nehody, aniž by zavolal pomoc či ji poskytl, okamžitě utekl.

Kriminalistům se podařilo vypátrat, že jde o devětadvace­tiletého Zdeňka Wagnera, který je 180 cm vysoký, štíhlé postavy, má krátce střižené světlé vlasy a na prsou tetování. Během nehody byl pravděpodobně také zraněn.

Policisté uvítají jakékoliv informace o jeho současném pobytu. Zajímá je rovněž jeho pohyb před nehodou a po ní. Muž mohl být následně ošetřován ve zdravotnickém zařízení, mohl požádat o pomoc v Pohořelicích, případně v některé z přilehlých obcí. Veškeré poznatky k pobytu i pohybu pohřešovaného je možné oznámit na bezplatnou linku 158

Související články

Další články