Trendy tagy Čauky lidi Hubnete s nami Like House Libuše Šafránková

Nejnovější kauzy

Pomoc, tohle už nezvládá ani Chocholoušek: Macura chce zavřít Rychtáře, Rychtář chce zavřít Bohnice...

Zdroj: koláž eXtra.cz

Tenhle příběh je pravda, ať visíme, jestli vám budeme lhát! V kauze Džambulka ustupuje hlavní hrdinka Iveta Bartošová (47) pomalu do pozadí, zatímco Josef Rychtář (55) rozehrává se Zdeňkem Macurou (39) další dějové linky, které nemají obdoby.

Redakci eXtra.cz se už ozval asistent Stevena Spielberga s prosbou o zapůjčení všech nashromážděných materiálů o kauze Džambulka k dalšímu dílu Jurského parku, tentokrát prý roli pravěkých příšer zastanou živí lidé.

Notorický podavač trestních oznámení Josef Rychtář se totiž rozhodl zajít na policii a postěžovat si na Psychiatrickou léčebnu v Bohnicích a její praktiky vůči Džambulce. Zatímco v Bohnicích už z této šílené alotrie kolabují samotní zaměstnanci a dobrovolně se svazují do svěracích kazajek, další krušnou chvilku jim připravil Zdeněk Macura. Samozvaný ochránce Bartošové se už nemůže dívat na to, co předvádí Rychtář, a chce, aby ho v ústavu zavřeli mezi duševně choré.

Zde předkládáme celou Macurovu žádost bez úprav.

Vážená psychiatrická léčebno, Chtěl bych Vás tímto požádat, aby jste co nejdříve požádali soud o povinné psychiatrické léčbě pro pana Josefa Rychtáře. Tento člověk je evidentní blázen, který obtěžuje a pronásleduje nejen Ivetu Bartošovou, ale obtěžuje i jiné lidi kolem a násilně vnikává do objektů a podává nejrůznější nesmyslné trestní oznámení. Vnikl napřílad do mého domu, když jsem byl s Ivetou Bartošovou na dovolené, kde ohrožoval obyvatelky domu, dále násilně vnikl do domu Domenica Martucciho, kde také ohrožoval tamní personál, také jak jsem se dozvěděl, dělá podobné věci také u Vás v léčebně. Tento člověk trpí evidentně nějakou psychopatickou poruchou, která ovšem obtěžuje okolí a ohrožuje na životě a zdraví okolní lidi. Jenom mě třeba úplně nesmyslně několikrát napadl, nepochybuji o tom, že podobně napadá také Ivetu Bartošovu a i jiné lidi. Sama už některé incidenty na policii přiznala. A v tomto případě je Vaší povinností jako psychiatrické léčebny zasáhnout a tohoto člověka izolovat od normálních lidí. Děkuji s pozdravem Zdeněk Macura

Související články

Další články