Transvestita se zálibou ve vybírání kontejnerů, revolucionářka v oděvním průmyslu a zpěvačka, na jejímž koncertě se schází víc tlustých lidí než na koncertech Michala Davida (53), vydává album. To album prý udělá revoluci v hudbě a přepíše její dějiny. Pokud slovo revoluce znamená, že všichni, kdo si poslechnou její album, si zoufalstvím vyškrábnou mozek nosní dírkou, pak ano, bude to v šoubyznysu větší revoluce, než když Jaro Slávik (42) tuhle vymyslel Las Vegas.

Po poslechu audia z chystaného alba Lady Gaga (27) s názvem Artpop sami pochopíte, že říkat o něčem takovém, že to změní chod hudebních dějin, je asi stejné jako tvrdit, že Daniel Landa jednoho dne ráno vstane a řekne, že to všechno byla sranda, nasadí si paruku a půjde demonstrovat za rovnoprávnost Romů.

Píseň Lady Gaga je v podstatě o tom, že včera poprvé v životě slyšela Skrillexe a dnes si pořídila mixážní pult z Mimibazaru. Začátek je tak trochu Xindl X a Olga Lounová v čase lobotomické písně Láska v housce, dál to zní střídavě jako Scooter a ten zvuk, když otevřete skříňku a vypadne na vás nádobí. Ještě že její fanoušky něco jako hudba vůbec nezajímá.