Trendy tagy Jiří Menzel Extra Host (pořad) koronavirus Tvoje tvář má známý hlas 2020

Nejnovější kauzy

Poměr s dominou, nahota na veřejnosti a nacistická uniforma: Největší skandály oslavence prince Harryho

Mladší syn zesnulé princezny Diany, princ Harry, dnes sfoukne 34 svíček.
Zdroj: facebook.com/pinterest.com
+ Další 2 fotografie
Poměrně čerstvý novomanžel a dnešní oslavenec, britský princ Harry je považován za dospělého mladého muže, jehož obdivují nejen ženy, ale i řada zástupců silnějšího pohlaví. I on si ale prošel obdobím, na které by možná raději zapomněl. Jeho skandály kdysi plnily titulní strany světových magazínů a členům královské rodiny z toho šla hlava kolem.

Mladší syn zesnulé princezny Diany, princ Harry, byl odmalička živým a trochu drzým dítkem. Během dospívání se u něj tyto vlastnosti stupňovaly, až dostal nálepku nejproblematič­tějšího člena rodiny. A jakými skandály se Harry nechvalně proslavil?

Marihuana a alkohol

Jako šestnáctiletý se Harry přiznal k tomu, že se rád napije a občas si zakouří marihuanu. Když se to doneslo ke královské rodině, okamžitě jej poslala na odvykací kliniku, aby ho tam odborníci poučili o tom, co všechno se mu může stát.

Nacistická uniforma

V roce 2005 se v britském deníku The Sun objevil snímek z maškarního večírku, na který princ přišel v kostýmu nacistického polního maršála Erwina Rommela. Převlek zdobily hákové kříže a Harry k tomu navíc držel cigaretu v jedné ruce a whiskey ve druhé. Způsobil tak mezinárodní skandál, za který se musel omluvit. “Je mi líto, jestli jsem tím někoho urazil nebo uvedl do rozpaků. Byl to špatně zvolený kostým a já se omlouvám,” řekl tehdy.

Nahota v Las Vegas

Chudák Harry se v roce 2012 řídil heslem “Co se stane ve Vegas, zůstane ve Vegas", což je většinou pravda. Pokud ovšem nepatříte k členům královské rodiny. Na tamější party se tak uvolnil, až ze sebe shodil všechno oblečení. Prince při tom pochopitelně někdo vyfotil a snímky tak kolovaly médii několik dní.

Pletky s dominou

Novinářům se po čase ozvala žena, která s princem prožila ve Vegas románek. Prozradila, že se vášnivě líbali a že jí Harry složil poklonu, jak je skvělá. Nakonec se ukázalo, že se jedná o kriminálnici a dominu, která si na aférce se členem královské rodiny postavila byznys. Začala prodávat vlastní set sexuálních pomůcek včetně vibrátoru s podobiznou slavného zrzka.

Napadení fotografa

Mladý princ byl nesčetněkrát nachytán během večírku ve značně podroušeném stavu. Jednou se dokonce podnapilý dostal do rvačky s jedním z fotografů, kteří jej sledovali. Nějaký čas nato se podobný incident opakoval znovu, tentokrát ale na muže s fotoaparátem údajně upadl.

Nějakou dobu to vypadalo, že se Harry nálepky černé ovce rodiny nezbaví. Údajně i přemýšlel o tom, že se vzdá titulu a opustí královský palác. Nakonec se ale ke svému údělu postavil čelem a dnes po boku manželky Meghan Markle (37) vzorně reprezentuje rodinu i monarchii.

Související články

Další články