Trendy tagy Karel Gott (zpěvák) Extra Host (pořad) koronavirus Tvoje tvář má známý hlas 2020

Nejnovější kauzy

Pomejemu popřál štěstí k operaci sám hlas Vinnetoua. Sám nepromluvil už 14 let!

Jiří Pomeje na tom bude za chvíli stejně jako Stanislav Fišer.
Zdroj: Profimedia
+ Dalších 10 fotografií
Jiřímu Pomejemu (53) drží palce široká veřejnost. Vzhledem k tomu, že má rakovinu hrtanu, čeká ho náročná operace, při níž mu hrtan vyjmou a bude mu zaveden slavík. Podporu mu skrze média vyjádřil i Stanislav Fišer (86), který namluvil slavného Vinnetoua. Ten prodělal stejnou operaci už v roce 2004. Nemluví už tedy celých 14 let.

Hlas herce Stanislava Fišera je skutečně nezaměnitelný. Namluvil totiž slavného Vinnetoua, kterého si kdysi zahrál Pierre Brice. Fišer se ukázal být stejně charakterní jako jeho hrdina. Skrze Blesk totiž poslal Jiřímu Pomejemu dojemný vzkaz k jeho blížící se operaci. Sám Fišer totiž prodělal stejnou operaci, na kterou se Pomeje chystá, už v roce 2004. Už léta mluví pomocí stroječku a o hlas úplně přišel.

„Milý kolego, s politováním jsem přijal informaci, že vás čeká stejný osud jako mne. Držte se, protože to nebude lehké! Ale zcela jistě máte vedle sebe milující rodinu, která vám bude oporou. Buďte silný… A věřte v lepší zítřky,“ vzkázal mu a dodal, že věří v pozitivní myšlení. „Jiří, myslete na to, že vše může dopadnout nakonec dobře. Neházejte flintu do žita! I lékaři umí zázraky. Vybojujte si svůj život, rodina vás potřebuje,“ dodává odvahu Fišer Jiřímu.

Související články

Další články