Trendy tagy Čauky lidi Hubnete s nami Výměna manželek 2021 Český lev 2021

Nejnovější kauzy

Pomeje se ztrácí před očima: Dlouholetý kamarád ho skoro nepoznal!

Zdroj: Profimedia
+ Dalších 8 fotografií
Sžíravá nemoc
Jiří Pomeje (54) dále bojuje s rakovinou hrtanu, která se mu nedávno vrátila. Na Pomejeho je nyní žalostný pohled, ztratil třetinu své váhy a z chlapa jako hora je teď střízlík. Vzhledem k jeho diagnóze se to dalo bohužel očekávat.

Producent a Pomejeho dlouholetý kamarád Pavel Pásek (51) byl dabéra navštívit v nemocnici Na Pleši, kde Pomeje momentálně leží. „Jirka si ani neuvědomil, že zhubnul. Je tam spokojený, na nic si nestěžuje a těší se, že ho tam dají do kupy a on odtamtud vypadne,“ řekl Blesku. Tato slova jsou pozitivní a dávají Pomejeho rodině a okolí novou naději.

„Člověk by řekl, že ani nemusí být v nemocnici. Ale musí. Dostává potřebné kapačky a pořád kolem něj někdo lítá. Je už moc slabý, pohybovat se může jen stěží, takže čtyřiadvaceti­hodinovou péči potřebuje,“ doplnil Pásek. Toho samotného Pomeje (54) velmi překvapil. „Předtím, když chlastal, tak rozeznal akorát světlo a tmu, jinak byl vymaštěný. A teď? Paráda si s ním povídat.“

Při životě Pomejeho drží nejen péče, kterou nemocnice specializující se na onkologické pacienty poskytuje, ale sílu žít mu dodává i jeho pětiletá dcera Anička, kterou má se svojí stále ještě manželkou Andreou Pomeje (30).

Související články

Další články