Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Veronika Kopřivová Horoskop Počasí Černobyl

Nejnovější kauzy

Pomeje se konečně vyjádřil ke kauze Bartošová: Čtěte, co na zbídačenou pěnici říká její ex!

Iveta se jde léčit. Nebude to poprvé.
+ Další fotografie

Bývalý manžel Ivety Bartošové (47) Jiří Pomeje (48) se poprvé vyjádřil k tomu, co se teď s jeho ex děje!

Producent se dlouho držel zpátky a o Ivetě nechtěl vůbec slyšet, natož aby se k ní vyjadřoval. V jeho životě je na prvním místě manželka Andrea, která mu na konci září přivede na svět holčičku Aničku. K tomu, aby promluvil, ho vyburcovaly události posledních hodin kdy se do Itálie za Ivetou, kterou tam dovezl Zdeněk Macura (39), vydal i Josef Rychtář (55), který plánuje dostat zbídačenou pěnici do léčebného zařízení.

„Ivetu zachrání jen pouta a léčebna. Je jí jedno, kdo ji kam veze. Už když jsem ji opouštěl, jasně jsem říkal, že neexistuje nikdo kromě lékařů, kdo by ji mohl zachránit. Že jí přeju hodně štěstí,“ řekl eXtra.cz Pomeje.

Podle našich informací to vypadá, že má Rychtář plán odvézt Bartošovou do speciálního léčebného zařízení, kde měsíční pobyt stojí kolem 53 tisíc korun. Nejdřív ji ale musí dostihnout a zabít Macuru, přes to vlak nejede.

Mohlo by vás zajímat

Další články