Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Ivana Gottová Peče celá země koronavirus Čína

Nejnovější kauzy

Pomamil se: Třítýdenní syn Dominiky Mesarošové je miniaturní dominant!

Ruka Dominiky Mesarošové, jejího synka a tatínka dítěte.
Zdroj: Instagram
+ Dalších 20 fotografií
Sotva se ohřál na světě a rozkoukal se, už je z něj nadneseně řečeno diktátorek! Řeč je o synovi Dominiky Mesarošové, která je známá tím, že ve vztahu s partnery musí mít to hlavní slovo. Je asi jasné, po kom prcek je!

Dominice jsme zavolali, abychom zjistili, jak si užívá vytouženého syna. Nejprve nechtěla vůbec mluvit s tím, že šestinedělí po náročném porodu si chce užít jen s partnerem a synem, pak přece jen pár věcí prozradila.

„Ještě pořád se s miminkem navzájem seznamujeme. Návod jsem k němu nedostala. Byla by to asi velká bichle, ale tu mi v porodnici nedali,“ řekla eXtra.cz Dominika Mesarošová (33) se smíchem.

„Je to hodně zajímavé. Každé miminko je jiné, takže nikdo nemůže mamince poradit dokonale. Je ale nádherný, povedl se nám. Dívám se na něj jako na svatý obrázek,“ rozplývá se modelka.

A pak přišla řeč na synovu tvrdohlavost. „Už má svoji hlavu. Vypadalo to, že si ten náš drobeček začne doma diktovat, tak to musíme trošku korigovat. Je ale hodně vnímavý. Prostě je to naše láska. A musím moc pochválit Tomáše, jak se chová a stará. Je úžasný,“ dodala obdařená dívka, která si dosud jméno i podobu dítěte nechává jen pro sebe.

Mohlo by vás zajímat

Další články