Trendy tagy Čauky lidi MasterChef Česko 2021 SuperStar 2021 Volby 2021 StarDance 2021

Nejnovější kauzy

Pomáda po 42 letech! Takhle se proměnili herci úspěšného filmu: V životě je potkal krutý osud

Zdroj: csfd
+ Dalších 7 fotografií
rány osudu
Je to už neuvěřitelných dvaačtyřicet let, co slavný film Pomáda spatřil světlo světa. Jak dnes vypadá John Travolta (66) a Olivia Newton-John (72), kteří ztvárnili nezapomenutelný milostný pár Dannyho a Sandy? Jejich reálný životní osud nebyl zdaleka tak pohádkový jako v oblíbeném filmu.

Americký hudební film Pomáda vznikl v roce 1978 a v době jeho uvedení patřil k těm nejnavštěvovanějším snímkům ve všech zemích a dodnes patří k divácky nejoblíbenějším filmům všech dob.

Celý snímek bere diváky zpátky do padesátých let na střední školu, kde se po prožití letního románku potkává Danny se Sandy, která se stala novou žákyní střední školy.

Celý film navíc provází chytlavé písně, které se díky filmu Pomáda staly legendárními.

Kruté osudy hlavních představitelů

Herec John Travolta ztvárnil ve slavné Pomádě Dannyho Zuka. Tahle role jej vynesla do hereckých výšin. Sympatický herec letos oslavil 66 let a vypadá stále skvěle.

Jak už to tak bývá, tak ani on to neměl v životě jednoduché. Osud mu přichystal to nejhorší, co si může rodič představit. V roce 2009 přišel o milovaného syna Jetta (†16), který trpěl dlouhodobě epilepsií a během dovolené na Bahamách se mu několikanásobně zhoršila. Při jednom ze silných záchvatů se praštil o vanu do hlavy a zranění se mu bohužel stalo osudným.

V letošním roce navíc přišel o manželku Kelly Preston, která mu dříve byla v jeho nejtěžších chvílích tou největší oporou.

Ani herečka Olivia Newton-John, která ztvárnila krásnou Sandy, to neměla v životě vůbec jednoduché. Dvaasedmdesátiletá herečka musela v životě již třikrát bojovat se zákeřnou rakovinou prsu. Poprvé jí byla diagnostikována v roce 1992, později podstoupila léčbu v roce 2013 a v roce 2017 se jí opět vrátila. Potřetí se nemoc dostala již do 4. stadia a pronikla jí až do kostí.

Bojovnice Olivia Newton-John má dceru z předchozího manželství a je šťastně vdaná za obchodníka Johna Easterlinga.

Ač se Olivia i John dočkali v Pomádě šťastného konce, tak se v tom reálném životě museli prát s nepříznivými osudy jako všichni běžní smrtelníci.

V galerii se podívejte, jak se Sandy a Danny za dvaačtyřicet let od uvedení legendární Pomády proměnili.

Související články

Další články