Trendy tagy Čauky lidi Hubnete s nami Výměna manželek 2021 Český lev 2021

Nejnovější kauzy

Pomáda po 37 letech! Takhle se změnili herci ze slavného filmu. V GALERII vás čeká šok

Do kin šla Pomáda v roce 1978.
Zdroj: Profimedia.cz
+ Dalších 10 fotografií
To číslo je šílené, ale je to už 37 let, co šla do kin Pomáda. Podívejte se, jak se za tu dobu změnili představitelé hlavních rolí John Travolta (61) a Olivia Newton-John (67) a jejich kamarádi ze střední školy Rydell. Mimochodem, uhodli byste, koho ve filmu hrál slavný Lorenzo Lamas (57)?

Jestli jste Pomádu nikdy neviděli, tak vám nevěříme, protože tu opravdu musel vidět už každý. V době uvedení do kin v roce 1978 patřila mezi nejnavštěvovanější snímky od Ameriky až po Evropu. Miliony diváků se zamilovaly do Dannyho a Sandy, středoškolského prostředí, především pak do všudypřítomných chytlavých skladeb, které se od té doby staly legendárními. Dodnes se ústřední píseň Summer Nights hraje snad na každé diskotéce v posledním vidlákově.

Příběh mladé lásky vystřelil hlavní hrdiny filmu Travoltu a Newton-John mezi nejsledovanější hvězdy showbyznysu. Pro herečku byla role Sandy stěžejní, Travolta byl v té době už známý z Horečky sobotní noci (1977). Asi nemusíme zmiňovat, kdo z dvojice je dnes slavnější. Ano, slavní jsou oba, ale na role měl Travolta přece jen větší štěstí. Olivii žádný film už nepřinesl takový úspěch jako Pomáda, věnovala se proto i své hudební kariéře. A Travolta? Pulp Fiction, Fenomén nebo Okrsek 49 mohou být odpovědí.

Nicméně ve slavné Pomádě pochopitelně nehráli sami, podívejte se, jak se změnili i jejich méně slavní kolegové.

Související články

Další články