Trendy
válka na Ukrajině Survivor 2024 Iveta Bartošová Survivor 2024 - aktuálně

Polyamorie jako fenomén dnešní doby? Tyhle české celebrity se přiznaly ke vztahu s více lidmi

+ Dalších 6 fotografií

V posledních letech se stále častěji mezi veřejností skloňuje slovo polyamorie, tedy vztah více lidí najednou. Lidé se k tomuto typu svazku přiznávají ve velkém a jinak tomu není ani u celebrit. Které české osobnosti žijí s více lidmi?  

Daniela Zálešáková

Jednou z nejznámějších mladých českých osobností, které propagují polyamorii, je modelka Daniela Zálešáková (23). Ta sice nejdříve tvořila vztah jen s podnikatelem Josefem Smolíkem, ale později se k nim připojila i Tereza Nguyenová. Pepa je můj manžel a Terezka moje žena, takže ano, sdílíme vztah ve třech. Normální je život si užívat,“ vysvětlila na svém Instagramu před časem.

Voxel

K polyamorii se před časem přiznal i hudebník Voxel (29). Ten více než deset let tvořil pár s manželkou Marií, ale nyní se oba dva rozhodli pro milostný život ve více lidech. „Rozhodli jsme se dát nám samotným i tomu druhému naprostou svobodu, volnost, lásku, pochopení. Rozhodli jsme se, že se NEBUDEME VLASTNIT, a uvědomili si, že to, co společnost považuje za 'lásku', je častokrát jen ono vlastnění, žárlivost, závislost, lpění na druhém. To my nechceme,“ vysvětloval hudebník prostřednictvím svých sociálních sítí a fanoušky tím velmi překvapil.

Iva Frühlingová

Ani zpěvačka Iva Frühlingová (40) nezůstala pozadu a přiznala se k tomu, že i ona s manželem žijí v polyamorním vztahu. „Nevěřím, že někdo dokáže být věrný dvacet, třicet nebo padesát let,” nechala se slyšet. Její muž jí povolil milence a ona mu zase povolila milenku. Chtěli totiž předejít situacím typu tajné dopisování, schovávání se nebo vypínání mobilu.

Tereza Těžká

Herečka Tereza Těžká (26), známá z filmu V síti, vede pro mnoho lidí také velmi kontroverzní život. Původně žila pouze s manželem, ale později k nim přibyli další partneři. Manželé měli společně vztah s Áňou, s níž se však už rozešli. Tereza má samostatně vztah ještě s jedním mužem. Její manžel má zase podle všeho vztah ještě s jinou partnerkou. „Ono to vypadá, že to je ideální, ale zároveň není. Máte sice třikrát tolik lásky, ale i třikrát tolik problémů. Mám zkušenost, že pokud má jeden pár nějaké trable, přenese se to i mezi ostatní,“ prozradila Těžká. „Ono je důležité uvědomit si, že vlastně ty jednotlivé vztahy fungují úplně klasicky jako každý monogamní vztah. Jen je jich prostě víc najednou,“ uvedla v rozhovoru pro Lifee.

Jan Saudek

Ani nejslavnější český fotograf a několikanásobný otec Jan Saudek (87) neumí být věrný a rád si užívá přítomnosti žen. A jeho svérázný lifestyle nezměnila ani svatba s dlouholetou přítelkyní Pavlínou Hodkovou, kterou si vzal v roce 2014. I když to muselo být ze začátku těžké, tak si na Saudkovy milenky nakonec zvykla. "Důležité je, že se Jan stále vrací," řekla před časem pro Blesk.

Související články

Další články

Nejnovější kauzy