Trendy tagy Speciál: Hubněte s námi válka na Ukrajině MasterChef Česko 2022 MS ve fotbale 2022

Polštářová bitva s Kolesem mu nevydělala. Kril prodává své nahé fotky na Instagramu

Po účasti v Clash of the Stars se Lukáš stal doslova fenoménem českého internetu.
Zdroj: Se souhlasem L. Kril
+ Dalších 6 fotografií

Influencer Lukáš Kril, známý především díky své účasti v Clash of the Stars, se rozhodl využít nabytou slávu po svém. Na sociálních sítích nyní nabízí velmi specifické služby: fanoušci si od něj mohou zakoupit například pozdrav do hlasové zprávy nebo intimní snímky, za které vyžaduje platbu předem! Jaký je jeho ceník? 

Lukáš Kril se stal hvězdou sociálních sítí poté, co se objevil v roli zápasníka na druhém galavečeru organizace Clash of the Stars. Společně se svým soupeřem, legendárním influencerem říkajícím si Koleso, se stal na několik dní po turnaji doslova fenoménem českého internetu. Dvojice si totiž střihla zápas v bizarní, ale přesto celosvětově známé disciplíně: polštářové bitvě, která přilákala pozornost tisíců lidí, jak jsme psali.

Influencer Kril prodává nejen své intimní snímky

Lukáš s nabytou slávou naložil po svém. Svým sledujícím na instagramovém účtu, který však posléze smazal, nabízel před pár dny velmi specifické služby. Fanoušci si od něj mohli zakoupit třeba pozdrav do hlasovky nebo dokonce intimní snímky. V nabídce byla ale také telefonní čísla známých tváří nebo videa na přání.

Ačkoli by se mohlo zdát, že si Lukáš udělal ze svých sledujících legraci, není tomu tak. Influencer se totiž veřejně pochlubil i referencemi od spokojených zákazníků. Ceník najdete v galerii, nabídka je celkem rozmanitá!


Slečna, co leze po čtyřech a štěká jako pejsek: Kafuu prozradila, jak tento virální trhák vznikal

Související články

Další články

Nejnovější kauzy