Trendy tagy Petr Kellner Čauky lidi Hubnete s nami Výměna manželek 2021

Nejnovější kauzy

Polský sexuální buldozer Ania Lisewská už je slavný i v zámoří, Američané se modlí k Bohu, aby k nim nepřijel

Zdroj: archiv

Stalo se to, o čem Ania Lisewska (21) doteď jen snila poté, co upadla do kómatu z pachu svých nemytých nohou a nestříhaných nehtů. Píšou o ní na známém americkém serveru Huffington Post. Je tedy skutečně slavná a nyní se může vydat bořit sexuální tabu a baráky do Ameriky.

Problém je, že v USA z ní zřejmě nikdo nadšený nebude. Článek o ní vyznívá spíš znechuceně, autor si pokládá otázku, jestli je soulož se 100 000 muži opravdu tím nejlepším životním cílem. Zmiňuje také, že Ania by se ráda se svým sexuálním rekordem dostala do Guinessovky, která doteď odmítala rekordy tohoto typu zaznamenávat.

V článku je samozřejmě také odstavec o neblahém statusu s AIDS, kterým Ania na svém Facebooku vyděsila všechny, kteří patrně na chvíli ztratili zrak, čich, hmat a svéprávnost a souložili s ní Nakonec se ukázalo, že jí jen někdo naboural účet, a ukázala negativní výsledky testu na smrtelnou chorobu.

Ameriko, třes se, po tomto článku Ania získá pocit, že o ni stojíš, a nic ji nezastaví. Její návštěva Spojených států se tak stane druhou nejhorší věcí (hned po bombardování Hitlerem), co se Polsku v jeho historii stala.

Související články

Další články