Polská sexuální mašina Ania Lisewska (21), která chce mít sex se sto tisíci muži, přijede už za týden do Prahy a v pražském klubu Lucky Lucky bude asi hodně divoká atmosféra.

Za třísetkorunové vstupné budete moc přijít klasicky „na čumendu“ či se v odděleném prostoru do sexu s Polkou přímo zapojit. K tomu vám stačí jen vstupné a kondom.

Sex maraton s Aniou, jak se akce jmenuje, už má dokonce své facebookové stránky, kde zájemci diskutují nad zajímavými tématy, třeba nad tím, že by rádi přišli, ale bojí se, že jaksi nakonec nebudou „akceschopní“, což jsou podle pana Petra z pořadatelského týmu zbytečné obavy: „Jednak to bude celé vkusně oddělené, takže na vás nebude koukat sto lidí, a pak jsme se samozřejmě postarali o všechny aspekty podobné show, takže na místě budou tři slečny, jaksi speciálně najaté pro to, aby se o přípravu hostů na maraton postaraly, jestli mi rozumíte,“ byli jsme telefonicky ujištěni a v redakci už se hlásí první zájemci, kteří přes původní lehké rozpaky nakonec velmi ochotně zvažují nejen návštěvu celé akce.

Tu bude moderovat nestor české pornoscény Robert Rosenberg, který se uvolil, že Aniu zároveň trochu provede po Praze a bůhví co ještě…