Trendy tagy Speciál: Hubněte do plavek válka na Ukrajině Svatba Karlose a Lely Agáta Hanychová

Polosirotek Anička Pomeje: Táta Jiří (†54) jí zanechal výrazné dědictví

Jiří Pomeje s dcerou Aničkou na snímku z roku 2018
Zdroj: Profimedia.cz
+ Dalších 11 fotografií
DOJEMNÉ
Téměř sedmiletou dceru loni zesnulého Jiřího Pomeje (†54) Aničku litoval po smrti jejího tatínka snad celý národ. Přišla o jednoho z rodičů, do toho se její matka musela potýkat s hercovými dluhy. Jak se ale ukazuje, nějaké to dědictví své dceři přece jen zanechal. A dost výrazné, i když si za něj nic nekoupí.

Stesk po tátovi

Anička Pomeje se na moderátora, herce a dabéra Jiřího Pomeje (†54) ptá poměrně často, přece jen je ale ve věku, kdy jeho smrt ještě nedokáže naplno pochopit.

Tomu, že otcovu nepřítomnost doma nevnímá, hodně pomáhá i fakt, že Andrea Pomeje našla skvělého partnera Petra Plačka. Ten se o malou stará jako o vlastní a věnuje se jí, jak jen může.

Náhradní táta

Má mužský vzor, takže smrt tatínka příliš nechápe.

Její matka, dýdžejka, která nedávno přesídlila z Prahy na vesnici, už nyní ale pořádně vidí, že tu po sobě její manžel kromě dluhů přece jen zanechal výraznou stopu.

Geny

„Dcera je pěkný kvítko. Má být po kom. I když jsem si vždycky říkala, že rozhodující je výchova, Anička geny opravdu nezapře. Jirku má v sobě až neskutečně. Je extrovertní, ráda přehrává, umí skvěle na city. Už jako malá to má takhle vymakané,“ říká Andrea láskyplně, ale vzápětí pro jistotu doplňuje, že dceru zbožňuje a za nic na světě by ji nevyměnila.

Aklimatizace

A jak se její a Jiřího dítě sžilo s novým prostředím?

„Anička je tu moc ráda. Zbožňuje Petrovy rodiče, ti jsou zase nadšení z ní. Jezdí spolu na kole a na výlety, má se tu skvěle. Od podzimu nastupuje na místní základní školu, kterou máme blízko domu. Už se těší,“ dodala Andrea.

Dominique Alagia o SuperStar: Chtěli ze mě udělat pipinu, Pagáčová psala, že jsem pí..

Související články

Další články

Nejnovější kauzy