Trendy tagy válka na Ukrajině Výměna manželek 2023 Survivor 2023

Táta Pomeje (†54) by měl radost: Dcera Anička jako by mu z oka vypadla

Jiří Pomeje s dcerou Aničkou na snímku z roku 2018
Zdroj: Profimedia
+ Dalších 6 fotografií
DOSPÍVÁNÍ

Anička Pomeje již za pár týdnů oslaví osm let a přestože jde ještě o malé dítě, už nyní se ví, že jí zesnulý otec Jiří Pomeje (†54) dal do vínku neobvyklou výšku. Převyšuje všechny prvňáčky ve třídě. A i jinak si s ní geny pořádně pohrály.

Anička Pomeje: Oči po mámě, zbytek je táty

„Anička? To bude velmi specifická osobnost. Má v sobě hodně svérázností. Oči má po mně, bude to kočka, ale jinak tam vidím hodně Jirku a Jirkovu maminku. A bude vysoká po tatínkovi. V sedmi letech má už velikost bot 36,“ řekla eXtra.cz dýdžejka Andrea Pomeje.

Snímky jako důkazní materiál ale neukázala. Soukromí dcery Aničky Pomeje chrání jako oko v hlavě a nechce ji vystavovat tak, jako to dělají se svými ratolestmi jiné celebrity.

Jiří Pomeje dceři daroval salámismus

„Malá je velmi sportovní typ. Tady na vesnici se vaří jako za starých časů u babiček. Rodiče Petra si pochvalují, že malá sní plný talíř jako dospělý chlap. Ale vzápětí to se svým gangem prvnáčků vylítá venku,“ chlubí se pyšná maminka.

„Anička je jinak živočich. Je to moje ‚tlamička‘. Doteď jsem si nemyslela, že by se povahové rysy rodičů dědily; věřila jsem, že se odkoukávají od prostředí, v němž dítě vyrůstá. Jenže Anička má povahu po Jirkovi. Můžu jí desetkrát něco říct a stejně si to nakonec udělá podle sebe. Je to salámistka; je jí naprosto jedno, že dostane trest,“ směje se vdova po herci Jiřím Pomejem.

Jako táta je ráda středem pozornosti

„Vůbec se o ni do budoucna nebojím. V životě si poradí. A vyloženě jako požehnání vidím to, že jsme v rodičích Péti našli druhou rodinu. Díky nim má neskutečné dětství. Jsou ultrahodní, mají ji rádi a ona je zbožňuje,“ vypráví nám vdova a nadšeně mluví i o druhé straně rodiny své dceři.

„Teď se vrátila po týdnu u maminky Jirky. Trochu jsem se bála, že když už tu má vytvořenou bandu kamarádek, že bude otrávená, že jede pryč, ale vůbec. Neskutečně se tam těšila. Anička miluje, když je středem pozornosti. Když má někoho ráda, chce ho mít jenom pro sebe. Neexistuje, aby se ten člověk bavil s kýmkoli jiným. A babička se jí věnuje absolutně na sto procent,“ dodala Andrea Pomeje.

Úplně stejně to měl se středem pozornosti podle zkušeností našeho redaktora i její tatínek…

Finalistky Miss Czech Republic zahalené do písku: Krásky nafotily dechberoucí snímky v rozpálených dunách

Další články

Nejnovější kauzy