Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Bohuš Matuš koronavirus Extra Host (pořad) Počasí

Nejnovější kauzy

Polonahé útoky na Zemana: V 1. kole sexy kočička, teď ho chtěla skolit šílená velryba! VIDEO

+ Dalších 35 fotografií
GLOSA: Prezident Miloš Zeman (73) zažívá při letošních prezidentských volbách krušné chvíle. V prvním kole na něj vystartovala ukrajinská feministka Angelina Diash, která měla na sobě nápis Zeman je Putinova děvka. Na tom není nic hrozného, kdejaký chlap by si přál, aby po něm vystartovala taková kočička a Miloš Zeman na to jistě dlouho nezapomene. Jsou ale dny, kdy po vás chtějí startovat mnohem větší a ošklivější aktivistky.

I když je prezidentu Miloši Zemanovi (73) třiasedmdesát let, na nezájem žen si rozhodně nemůže stěžovat. Kromě toho, že má vždy po svém boku sympatickou manželku Ivanu Zemanovou, tak po něm čas od času startují polonahé exotické krásky.

Jsme si naprosto jisti tím, že v tu chvíli by si se Zemanem chtěl vyměnit místo každý druhý chlap v Česku. Feministka Angelina Diash přijela do Prahy z ukrajinského Kyjeva, kde žije, aby narušila české prezidentské volby.

Byla ve volební místnosti v pražských Stodůlkách zrovna ve chvíli, kdy se chystal současný prezident Miloš Zeman hlasovat a bez oblečení se na něj snažila vrhnout. Zastavila ji Zemanova ochranka.

Pro prezidenta tohle musel být opravdu neobvyklý zážitek a na čokoládovou krásku vzpomínal jistě i při nedělním obědě. Každý den ale bohužel nezažívá tak příjemné chvíle, jako v tomto případě.

Před českým velvyslanectvím v Kyjevě totiž protestovala proti znovuzvolení českého prezidenta Miloše Zemana další polonahá aktivistka hnutí Femen. Miloš Zeman by se určitě začal tetelit blahem, výsledkem by byl ale jistě zklamán.

Před velvyslanectvím nečekala žádná žhavá sexy kráska, nýbrž otylá ropucha připomínající zápasnici sumo. To potom nechcete, aby na vás takový kolos skákal. Na prsou, které končily téměř u kalhot, měla nápis „Zeman – kulhavá příšera“.

Z takových feministek by jeden opravdu brečel.

Související články

Další články