Trendy tagy Extra Host (pořad) koronavirus Svatba na první pohled Počasí

Nejnovější kauzy

Polonahá Kim a šaty z pytlů na odpadky: Nejbizarnější modely z Beauty Awards 2019

Zdroj: profimedia.cz
+ Dalších 7 fotografií
Módní peklo
Tak to tu ještě nebylo. U Kim Kardashian (38) jsme, co se týká jejích modelů, zvyklí na ledacos, ale co vynesla na letošním předávání cen Hollywood Beauty Awards 2019, to je opravdu bizár. A nebyla sama, kdo svým modelem šokoval.

Na této prestižní události se sešlo hned několik dam, které, jak se zdá, na sebe chtěly upozornit za každou cenu. Kdo by na této akci čekal večerní róby, byl by na omylu.

Již zmíněná Kim Kardashian (38), která momentálně se svým manželem Kanye Westem čeká čtvrtého potomka, se objevila v černých elastických šatech, jež měly v oblasti hrudníku pouze tři pruhy látky, které zakrývaly to nejnutnější. V tomto případě to byly jen její bradavky. Potomka slavnému páru odrodí náhradní matka, a tak si Kim může dovolit takto odvážné modely. Nutno ale říct, že tento byl odhalený až moc.

Další prazvláštní model vynesla americká zpěvačka Ciara (33), která vypadala, jako když zrovna vystoupila z vesmírné lodi. Tato „Cat Woman“ si oblékla kožený obleček s vycpávkami, za které by se nemusela stydět žádná disco diva z 80. let.

Zpěvačka a herečka Ashlee Simpson (34), sestra úspěšné zpěvačky Jessicy Simpson (38), se také inspirovala 80. léty. Její róba připomínala pomačkaný pytel na odpadky. Černé šaty ke krku s velkou stříbrnou sponou, samozřejmě také doplněné o výrazné vycpávky na ramenou, zakryly absolutně všechno, co je na mladé zpěvačce přitažlivé.

Glamour modelka Carmen Electra (46) zase zvolila pánský styl. Na tom by nebylo nic špatného, kdyby její kostým nevypadal jako pyžamo. Vysoké pruhované kalhoty a sáčko doplnila Carmen o červený pruh látky zakrývající poprsí. Tento model také nebyl zrovna trefa do černého.

Bývalá frontmanka skupiny Pussycat Dolls Nicole Scherzinger (40) zvolila sice hezký střih šatů, ale z jejich vzoru by se jednomu zamotala hlava. Na kruhy se vzorem optického klamu se přítomní zřejmě nemohli dívat moc dlouho, a tak se pravděpodobně všichni dívali raději Nicole do očí.

Související články

Další články