Trendy tagy Speciál: Hubněte do plavek Výměna manželek 2022 válka na Ukrajině MS v hokeji 2022

Polonahá Dara Rolins ukázala vymakané tělo: Vypadáš jak chlap, zchladili ji lidé

Polonahá Dara Rolins ukázala vymakané tělo: Vypadáš jak chlap, zchladili ji lidé
Zdroj: Se souhlasem Dary Rolins
+ Další 4 fotografie

Dara Rolins (49) si zakládá na své vypracované postavě, na kterou je patřičně hrdá a neváhá se s ní pochlubit na sociálních sítích. Zpěvačka má díky pravidelnému cvičení svaly z ocele, fanoušci ale namítají, že už to možná trošku přehání.

Zpěvačka Dara Rolins má rok před padesátkou postavičku jako lusk a závidět by jí mohla kdejaká o polovinu mladší. Škarohlídi ale namítají, že už to není úplně ono. Poté, co Dara zveřejnila na svých sociálních sítích snímek s odhaleným podbřiškem, seběhly se jí pod ním kritické hlasy. "Úplně jako chlap dole to tělo," píše Patrik. "Daro, to už vůbec není hezké, všeho moc škodí," přidává se Janulka. "To je škaredé a vůbec to není ženské," myslí si Maria.

Větší část fanoušků ovšem Daru zasypala srdíčky a slovy chvály. "Vzor mnoha žen, tvrdá práce," tleská Paťka. "Tolik dřiny za tím. Vypadáte božsky!!!" dává palec nahoru Mia. "Úžasné tělo," rozplývá se Marti. "Tělo bomba. Kdo tvrdí opak, jen závidí," uzavírá Renata. A my se přidáváme, protože vypadat v devětačtyřiceti tak dobře jako Dara Rolins si nezaslouží nic míň než potlesk. Zvlášť když za tím nejsou jen kosmetické úpravy, ale i tvrdá dřina...

Související články

Další články

Nejnovější kauzy