Trendy
válka na Ukrajině EURO 2024 Karel Gott Shannen Doherty

Polonahá Bianca Censori šokovala Paříž. Místo šatů šla na večeři v tejpech, které sotva udržely její ňadra

Bianca Censori odhalila skoro celé bradavky.
Zdroj: Profimedia
Předchozí Další
+ Dalších 66 fotografií
Odvážný model

Na odvážné outfity Biancy Censori (29) jsme již zvyklí, ale od té doby, co změnila image, přichází s ještě více peprnými modely. Například nyní se nechala vyfotit v oděvu, ve kterém ukázala téměř celé své poprsí. Chybělo málo a modelce vykoukly bradavky, jak zachytili fotografové. 

Není tajemstvím, že raper Kanye West stojí za vzhledem své partnerky Biancy Censori, která by na veřejnost mohla jít už rovnou skoro nahá. Její modely jsou totiž tak titěrné a odvážné, že jsou skutečně za hranicí slušného vkusu. Zpěvákovi už hrozili fanoušci i Biančin otec, zatím se ale nic nezměnilo.


Outfit z tejpovacího pásku

Nyní se Bianca ukázala ve společnosti v oděvu, ze kterého jí málem vypadly její přednosti. Šlo o béžové tejpovací pásky, které jí zakrývaly bradavky a klín. Zajímavé je právě zatejpovaný rozkrok. Jak asi kráska šla na toaletu? O tom zřejmě napověděly snímky, na nichž Bianca odchází z restaurace a úzkostlivě si před klínem drží mobilní telefon. Outfit tak nebyl zrovna praktický. Podle informací Daily Maily v tomto modelu vyšla sama do restaurace na večeři v Paříži. Společnost jí dělala ochranka.

To, že měl celkový outfit béžovou barvu, zřejmě nebyla náhoda. Kanyeho exmanželka Kim Kardashian se totiž nedávno předvedla také ve světle hnědém modelu. Jako kdyby spolu modelky soupeřily.


Bianca Censori nedávno ukázala změnu účesu. Nyní nosí růžové vlasy, jak zachytili fotografové z The Sun. Kontroverzní manželé momentálně odletěli do Francie, kde probíhá týden módy. Společně pak navštívili několik módních přehlídek a na jednu takovou si Bianca Censori oblékla tělové bodýčko, které bylo průsvitné, a ona tak dala všem na odiv svá prsa.

Kateřina Ujfaluši o intimních scénách v Ulici: Přítele to zamrzelo, ale už se uklidnil, říká

Související články

Další články

Nejnovější kauzy