Trendy tagy Extra Host (pořad) Čauky lidi Hubnete s nami Výměna manželek 2021

Nejnovější kauzy

Politik boří Instagram: Dominik Feri přesáhl jeden milion fanoušků, dohání Mareše

Zdroj: Archiv Dominik Feri / Koláž eXtra.cz
SOCIÁLNÍ SÍTĚ
Český politik Dominik Feri (TOP 09) se ve svých čtyřiadvaceti letech řadí mezi influencerskou špičku, na svém instagramovém účtu přesáhl jeden milion fanoušků a dotahuje se tak na umělkyni Silvii Mahdalovou nebo populárního moderátora Leoše Mareše. Lidé Ferimu na Instagramu hojně gratulují, zasloužil si to svými dnes již kultovními žlutými vykřičníky.

Poslanec Dominik Feri na sociálních sítích září, získal si početné publikum díky tomu, že veřejnosti přibližuje místy velmi zamotanou politickou situaci. Velkého nárůstu sledujících pak dokázal pomocí svých ikonických žlutých vykřičníků, které na svém instagramovém účtu začal zveřejňovat s příchodem nového koronaviru. Černý vykřičník na žlutém podkladu a kraťoučký – maximálně výstižný – text, který reportuje nejnovější informace okolo koronaviru, to je Feriho klíč k úspěchu.

Mladík, jenž se narodil v Kadani, překročil ve čtvrtek večer magickou hranici milionu fanoušků. „Je vás tu celý jeden milion. Nesmírně si toho vážím a děkuji vám. Spolu jsme dali českému instagramu nový rozměr. A spolu zvládneme i ten pitomej virus,“ oznámil ve svém příspěvku. Fanoušci Ferimu pod fotkou hojně gratulují. „Gratuluji a vidíme se u 2 milionů, to už snad budeš premiér,“ píše jeden z komentujících a další s vtipem dodává, že politikovi sledující rostou jako případy s covidem.

Zobrazit příspěvek na Instagramu

Příspěvek sdílený Dominik Feri (@choco_afro)

Dominik Feri je zaručeně nejsledovanějším českým politikem a čtvrtým nejsledovanějším influencerem na Instagramu. Těsně před ním je rovněž s milionem fanoušků umělkyně Silvie Mahdalová, která si svět podmanila svými úchvatnými perokresbami, a známý český moderátor a showman Leoš Mareš, jehož Instagram čítá 1,1 milionu fanoušků. Suverénně nejsledovanějším Čechem je pak fotbalový brankář Petr Čech, toho sleduje 2,1 milionu lidí.

Související články

Další články