Trendy tagy Čauky lidi SuperStar 2021 StarDance 2021 Výměna manželek 2021 Svatba na první pohled 2021

Nejnovější kauzy

Politik a astrolog Antonín Baudyš mladší se oženil: Vzal si sympatickou blondýnku

Astrolog Antonín Baudyš se oženil.
Zdroj: Se souhlasem Antonína Baudyše
Svatba

Astrolog a politik Antonín Baudyš mladší (48) se oženil. Radostnou novinku sdílel na svém Instagramu, kam nahrál množství snímků jak ze samotného obřadu, tak i z následné hostiny a zábavy. A bylo vidět, že si to všichni zúčastnění naplno užili.

Český astrolog, politik a člen hnutí Cesta odpovědné společnosti Antonín Baudyš mladší řekl „ano” své krásné partnerce.Přátelé, s potěšením vám oznamujeme, že jsme od neděle 26. září ve stavu manželském. Děkujeme všem hostům, příbuzným a přátelům za podporu. Kéž z našeho spojení vzejde užitek i vám všem,” napsal pod příspěvek na sociálních sítích.

Svatební hostina proběhla v restauraci Léta Páně, která se nachází v Praze Dolních Počernicích. Veselka proběhla v poklidném a dojemném duchu a všichni zúčastnění si ji velmi užili. Svatebčanům to navíc spolu velmi slušelo.

Politická kariéra

Antonín Baudyš mladší je členem hnutí Cesta odpovědné společnosti od roku 2018. Předtím byl sedm let členem Pirátské strany. Pokoušel se kandidovat do Evropského parlamentu v květnu 2019, ale neúspěšně. V roce 2020 se pokoušel o kandidaturu znovu, tentokrát do Senátu Parlamentu ČR, kde kandidoval za hnutí CESTA v obvodu č. 66 - Olomouc. Skončil na posledním sedmém místě.

Jeho otcem byl bývalý politik a též astrolog a spoluzakladatel sdružení LEX Antonín Baudyš. Na počátku devadesátých let byl prvním ministrem obrany ČR, když byl předsedou vlády Václav Klaus (80). Zemřel v roce 2010 ve svých třiašedesáti letech na rakovinu mozku.

Související články

Další články