Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Monika Štiková koronavirus Extra Host (pořad) Počasí

Nejnovější kauzy

Politické špičky rodiny k obvinění Agáty z cizoložství: Bratr těžko hledal slova, otčím zatím válečný stav nepotvrdil!

Rodinu Stropnických zatím rodinná krize nevzrušuje.
Zdroj: profimedia.cz
+ Další 3 fotografie

Krize v manželství Agáty (již brzy ANO), rozené Hanychové, provdané Prachařové a již brzy zase Hanychové, se nepříjemně dotýká i tuzemské politické scény.

Matka cizoložnice, několikrát v kostele oddaná a následně rozvedená hysterka Veronika Žilková (ANO) se nechala zvolit do místního zastupitelstva v Suchdole, aby dohlédla na snížení rozvodovosti v regionu, a teď aby přemýšlela, jak vystrnadit zeťáka z nemovitosti. K tomu se teprve nedávno usmířila s matkou svého zetě, rovněž komunální političkou Danou Batulkovou (Pro Prahu), která byla zvolena v Kolodějích a jen si padly do náruče, začne nepříjemná tahanice o majetek.

Co je to ovšem proti nevlastnímu bratrovi Agáty Matějovi (Zelení), který je pražským radním se specializací na trápení developerů a Žižkov a dramatické události v rodině jej zastihly nepřipraveného: „Jé, ale já se do bulvárů přece nevyjadřuji a co že se děje? Jéje, no já nevím, určitě bude lepší to nechat bez komentáře, já popravdě nevím, děkuji za váš zájem,“ a s vděkem, že rozhovor končí, se vrátil k listování životopisem Josipa Vissarionoviče Džugašviliho alias Stalina (KSSS), zatímco jeho otec, ministr obrany Martin Stropnický (ANO) tutově zvažoval svolání rady obrany státu.

Tiskový odbor ministerstva obrany samozřejmě takovou věc jen tak do telefonu potvrdit nemůže. Naléhavě jsme žádali alespoň odpověď na otázku, zda pan ministr zvažuje zvláštní opatření v souvislosti s válečným stavem, byli jsme požádáni o zopakování dotazu a následně dotázáni, jaký válečný stav máme na mysli. Když jsme upřesnili, že válečný stav v domácnosti dcery pana ministra, kterou obvinil manžel ze slehnutí s přeběhlíkem ve službách amerických imperialistů, požádal nás zaměstnanec odboru v důsledku závažnosti dotazu o jeho formulování mailem a aktuálně jej jistě studuje vojenské zpravodajství, které činí nezbytné kroky k minimalizaci rizika úniku citlivých informací do USA, potažmo médií, což by bylo nežádoucí už vzhledem k aktuálně proruskému směřování naší zahraniční politiky.

Kontrarozvědnou činnost provádějí i samotní aktéři. Agáta, kterou málem omývali, když manžel a nepřítel bulváru č. 1 v jedné osobě volal do klevetníku a diktoval strašlivou obžalobu, se snaží uhasit, co se dá. Redakce Super.cz i eXtra.cz čelily žádosti o upozadění kauzy, což by bylo nefér především ke čtenářkám, které, netušíc, jaký je Prachař (Strana Stop Vilhelmové) v reálu magor, dychtivě očekávají první minuty, kdy bude oficiálně volný.

Pár týdnů ale budou ještě muset vydržet, Agáta s Jakubem totiž spolu musejí ještě chvíli vydržet a za vším jsou – jak jinak – peníze. A to hodně velké.

Sledujte eXtra.cz.

Související články

Další články