Miliardářská dcerka Vivien Babišová je stále až po uši zamilovaná a po boku svého bohatého ruského přítele Ilji Isupova doslova září. A jak už to tak u bohatých dětiček bývá, svůj denní program mají vždy pestrý. U Vivien dominují koně, se kterými se poslední dobou snaží závodit.

Jen pro orientaci, zápisné na parkurové závody GCL pro celý tým, který má 4–5 členů, stojí 2 miliony eur! To máte takřka 12,5 milionu korun za jednoho… ano, jezdectví je opravdu sport boháčů.

A co dalšího dospívající Vivien dělá ve svém volném čase? Odpověď asi nikoho nešokuje, je to přeci GOLF.

Vivien na golfových hřištích nejen hraje, ale také se ráda mazlí se svým milovaným Iljou. Koho zajímá, že na greenu je válení zakázáno, malá Vivi prostě umí žít.

A co politická krize a mediální hon na tatínka? Dotýká se to i rodiny? Podle fotek se zdá, že krizi u Babišů zase tolik nežerou…

“Na této fotce je: Můj malý bratr, malý hrdinský belgický ovčák, trochu stylový retrívr, já a můj hrdina, který pro mě znamená všechno…,” tím velkým hrdinou je bezpochyby pro Vivien táta Andrej. Otázkou je, zda je tento muž hrdinou i pro naši zem. Pokud jste voliči ANO, tak řeknete, že určitě ano…