Trendy tagy Speciál: Hubněte s námi válka na Ukrajině MasterChef Česko 2022 MS ve fotbale 2022

Politici ve Varech: Komu to slušelo nejvíc a kdo naopak propadl

Festival ve Varech: Komu to slušelo nejvíc a kdo naopak propadl
Zdroj: Profimedia/Se svolením Aleny Schillerové
+ Další 3 fotografie
KVIFF

Na 55. ročník Mezinárodního filmového festivalu v Karlových Varech nedorazily jen filmové hvězdy, ale i řada politiků. Premiéru filmu Zátopek si nenechal ujít například ministr zdravotnictví Adam Vojtěch s manželkou Olgou, stejně tak Petr Pavel se na festivalu ukázal ve společnosti své ženy. Do Varů pak zavítala i ministryně financí Alena Schillerová, zatím ale jen kvůli otevření bazénu v hotelu Thermal. Redakce eXtra.cz si na politické návštěvníky posvítila a přináší vám finální verdikt.

Adam Vojtěch a Olga Vojtěchová

Usměvavá manželka ministra zdravotnictví Adama Vojtěcha (za ANO) Olga do Karlových Varů oblékla vykrojené růžové šaty a zdobený řetízek. K šatům hezky sladila decentní líčení a se svým mužem patřili k té lépe oblečené části.

Jana Maláčová a Aleš Chmelař

Ministryně práce a sociálních věcí Jana Maláčová (za ČSSD) vypadala úplně jinak, než jak ji lidé v politice znají. Sepnuté vlasy zkrátka dělají hodně. Decentní líčení vypadalo dobře, ale výběr náušnic působil jako z roku 2010.

Alena Schillerová

Ministryně financí Alena Schillerová se v Karlových Varech ukázala s novou blonďatou hřívou a ve velmi upnutých šatech. Krajkovaná látka zblízka vypadala velmi levně a zbytečně ji dělala ještě širší. Pod průsvitnou tmavě modrou látkou navíc měla růžové šaty a tato barevná kombinace se k sobě vůbec nehodila.

Petr Pavel a Eva Pavlová

Manželka generála Petra Pavla se na festival oblékla velmi ležérně. Vzala si světle modrou košili, tmavě modré kalhoty a decentní náramek. Generál byl s manželkou pozvaný na nedělní dopolední promítání filmu Zátopek, kde byl předepsán dresscode relax. Manželé se tak trefili skvěle. 

Začalo to nemravným dopisováním, skončilo stalkingem. Známého dýdžeje pronásleduje posedlá fanynka. Vyhrožuje i jeho partnerce

Související články

Další články

Nejnovější kauzy